شش بازی موبایلی ایرانی نامزد دریافت جایزه‌ی Grand Prix شدند

شانزدهمین جشنواره‌ی IMGA Global با حضور ایرانی‌ها

شش بازی موبایلی ایرانی نامزد دریافت جایزه‌ی Grand Prix

شانزدهمین جشنواره‌ی IMGA Global چند روز دیگر آغاز می‌شود که از نکات جالب توجه آن می‌توان به کاندیدا شدن شش بازی موبایلی ایرانی برای دریافت جایزه‌ی Grand Prix اشاره کرد.

اولین جشنواره‌ی IMGA در سال ۲۰۰۴ میلادی به منظور معرفی برترین بازی‌های موبایلی کار خود را در ایالات متحده آمریکا آغاز کرد. با این حال، شبکه‌سازی این جریان محدود به قاره‌ی آمریکا نبوده و همواره شاهد حضور آن در اروپا، آسیا و به خصوص منطقه‌ی خاورمیانه‌ بوده‌ایم. از همین رو هیئت داوران IMGA Global را افرادی از سراسر دنیا تشکیل می‌دهند تا عناوین برگزیده، با احترام به تمامی سلیقه‌ها و فرهنگ‌ها انتخاب شوند.

همانطور که اشاره شد، در جشنواره‌ی امسال شش بازی موبایلی ایرانی نامزد دریافت جایزه‌ی Grand Prix شده‌اند که عبارتند از Ritbon و Parental Farm ساخته‌ی استودیوی لگسیپ گیمز، بازی Hados 2 ساخته‌ی مهدی پیغامی نسب، Linn: Path of Orchards توسعه یافته توسط استودیوی فانوس گیمز، Shadow of Naught ساخته‌ی حسن متقی گلشن و همچنین بازی جدید ایمان گلکار یعنی Looters.

در کنار این بازی‌های تحسین برانگیز ایرانی، عناوین مطرحی همچون Call of Duty: Mobile و Black Desert Mobile هم به چشم می‌خورد.

شانزدهمین جشنواره‌ی IMGA Global در تاریخ ۱۹ مارچ سال جاری میلادی (مصادف با ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸) در سان‌فرانسیسکو ایالات متحده‌ی آمریکا برگزار می‌شود.

همچنین می‌توانید برای رای دادن به بازی‌های موبایلی محبوبتان در این جشنواره، از طریق سایت رسمی IMGA Awards اقدام کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا