PES 2020 و دو بازی دیگر را به صورت رایگان روی ایکس‌باکس وان تجربه کنید

بعد از اتمام زمان تجربه‌ی رایگان می‌توانید هر سه بازی را با تخفیف ویژه خریداری کنید

PES2020 رایگان روی ایکس‌باکس وان

کاربران سرویس‌های ایکس‌باکس لایو و ایکس‌باکس گیم پس می‌توانند طی دو روز، سه بازی را به صورت رایگان تجربه کنند.

به‌تازگی، شرکت مایکروسافت اعلام کرده که مشترکین سرویس‌های ایکس‌باکس لایو گلد (Xbox Live Gold) و ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) می‌توانند به مدت دو روز سه بازی را به صورت رایگان تجربه کنند. بر این اساس، کاربران سرویس‌های مذکور در روزهای شنبه و یک‌شنبه این هفته یا به عبارتی تا تاریخ ۲۱ ژوئن (۱ تیرماه) می‌توانند به صورت رایگان به تجربه‌ی بازی‌های Don’t Starve Together: Console Edition، PES 2020 و MotoGP20 بپردازند. لازم به ذکر است، در صورتی که بخواهید بعد از اتمام زمان رایگان بودن بازی‌ها، این آثار را در بین بازی‌های خودتان داشته باشید، می‌توانید آن‌ها را با تخفیف‌‎های خوبی خریداری کنید.

Don’t Starve Together، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های مستقل در سبک بقا طی چند سال اخیر محسوب می‌شود؛ همانطور که از اسم بازی پیداست، المان‌های بازی بر اساس تجربه‌ی شما به صورت چندنفره است و همین امر می‌تواند مدت زمان زیادی شما و دوستانتان را سرگرم خود کند. در Don’t Starve Together، شما به یک دنیای بسیار مرموز پا می‌گذارید که در آن باید با انواع چالش‌ها و تهدیدها دست و پنجه نرم کنید و با منابعی که در طی بازی بدست می‌آورید برای امنیت خودتان یک سری پناهگاه بسازید. این بازی، جزو آن دسته عناوینی است که گیمرهای پلتفرم استیم به شدت از آن استقبال کردند.

بدون شک، تمامی طرفداران ورزش فوتبال با سری نام آشنای Pro Evolution Soccer آشنایی دارند. این مجموعه که رقیب جدی و همیشگی برای بازی‌های FIFA محسوب می‌شود، با انتشار PES 2020 توانست تجربه‌ی خوبی از یک شبیه‌ساز فوتبالی ارائه کند. پس اگر علاقمند به فوتبال هستید و از مشترکین گلد و گیم‌پس ایکس‌باکس هم هستید، پیشنهاد می‌کنیم فرصت را از دست ندهید و در دو روز آینده به صورت رایگان به تجربه‌ی آخرین ساخته‌ی کونامی از مجموعه‌ی PES بپردازید.

بازی MotoGP20 یکی دیگر از بازی‌های رایگان این روزهای ایکس‌باکس وان محسوب می‌شود که در سبک شبیه‌ساز موتورسواری است. در MotoGP20، شما می‌توانید از حالات مختلف مثل کریر مود بازی لذت ببرید. همچنین، می‌توانید موتور خودتان را به صورت دلخواه شخصی‌سازی کرده و با آن به شرکت در مسابقات موتورسواری بپردازید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا