#مهسا_امینی

هدیه مایکروسافت و ایکس باکس به طرفداران برای جشن ۲۰ سالگی

بسته‌ای که اشک هر گیمری را از خوشی در می‌آورد!

بسته هدیه ۲۰ سالگی ایکس باکس

مایکروسافت همیشه برای رخدادهای مهم خود سنگ تمام گذاشته و سعی دارد به هر کسی بهره برساند. بیست سالگی ایکس باکس بهانه‌ای فوق‌العاده برای هدیه دادن به کاربران و طرفداران قدیمی بود.

جشن بیست سالگی ایکس باکس هنوز ادامه دارد و در راستای همین جشن، مایکروسافت بسته‌های هدیه بیست سالگی ایکس باکس را برای برخی طرفداران به طور تصادفی ارسال کرده است. این بسته هدیه که Keepsake Kit نام دارد شامل کریستالی بزرگ است که عبارت «20 Years of Xbox» و همچنین گیمرتگ طرفدار روی آن حک شده است. این پایان ماجرا نبوده و ما شاهد کنترلر لیمیتد ادیشن Halo Infinite به همراه اشتراک یک ساله ایکس باکس گیم پس نسخه آلتیمیت در این بسته هدیه هستیم. یک یادداشت نیز همراه با این اقلام در بسته هدیه فرستاده شد که می‌توانید متن این یادداشت را در ادامه مطالعه کنید.

به منظور تشکر برای حضور در جشن 20 Years of Xbox ما بسته هدیه FanFest 20 Years of Xbox Keepsake Kit را به شما هدیه می‌دهیم. این بسته یک نسخه بسیار محدود بوده و برای برخی طرفداران که به طور تصادفی برگزیده شده‌اند فرستاده شده تا سفرهای گذشته، حال و آینده در جامعه ایکس باکس را زنده بداریم.

محتوای بسته هدیه ۲۰ سالگی ایکس باکس
محتوای بسته هدیه ۲۰ سالگی ایکس باکس

در ادامه نیز به پیام‌های برخی طرفداران که این بسته هدیه را دریافت کرده‌اند می‌پردازیم.

به هیچ عنوان باور نمی‌کنم. من یک بسته خارق‌العاده از XboxFanFest دریافت کرده‌ام! عجب هدیه زیبایی از ایکس باکس است! به روزهای گذشته که Halo: Combat Evolved، اولین بازی‌ام در ایکس باکس را بازی می‌کردم برگشتم. ایکس باکس، تو طرفداری به بلندای تاریخ خواهی داشت.

هی ایکس باکس، ممنون. به امید ۲۰ سال دیگر.

مایکروسافت تابدین لحظه چندین مراسم متفاوت برای بزرگداشت ۲۰ سالگی کنسول خود ترتیب داده است. ما در ماه نوامبر شاهد جشن آنلاین ۲۰ سالگی ایکس باکس و همینطور موزه مجازی ایکس باکس بودیم. طی مراسم ماه نوامبر، مایکروسافت از انتشار بخش آنلاین چند نفره بازی Halo Infinite خبر داد و همچنین از افزوده شدن بیش از ۷۰ بازی کلاسیک به کتابخانه Backwards Compatibility خبر داد. لازم به ذکر است مایکروسافت در روز ۱۳ دسامبر، برابر با ۲۲ آذر ماه مستندی ۶ قسمتی با نام Power On: The Story of Xbox منتشر خواهد کرد که در یوتیوب و دیگر پلتفرم‌ها قابل تماشاست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا