1%
  • 0/10

سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران امسال آنلاین برگزار می‌شود

سفر به هفت شهر امسال با مدلی متفاوت

سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران امسال آنلاین برگزار می‌شود ۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
جشنواره وب و موبایل

امسال سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در شهرهای اصفهان، مشهد، رشت، قزوین، یزد، بابلسر و شیراز به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت کاملا متفاوت و آنلاین برگزار می‌شود.

بر اساس گزارش دبیرخانه این جشنواره، برای ما ایران فقط تهران نیست و از این رو هفت شهر امسال را با مدلی کاملا متفاوت دنبال خواهیم کرد.

تیمی از جشنواره وب ایران به هفت شهر از شهرهای کشور سفر می‌کنند و سعی خواهند کرد تا اکوسیستم آن شهر را به تمام کشور بشناسانند. در سال گذشته رویکرد این جشنواره بیشتر آشنایی اعضای این اکوسیستم‌ها و انتقال تجربه بین تهران با دیگر شهرها بود ولی امسال رویکردی کاملا جدید را در پیش گرفته است.

به گفته‌ی شایان شلیله، هدف اصلی این تیم از برگزاری بخش استانی جشنواره وب و موبایل ایران کمک به توسعه اکوسیستم شهر‌های مختلف ایران است. به همین منظور برای رویدادهای امسال تصمیم گرفتیم به هفت شهر جدید با اکوسیستمی نوپا، و توسعه یافته سفر کنیم.

میلاد احرامپوش، بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران با بیان اینکه پاندمی کرونا، رشد بسیاری از استارتاپ‌ها را متوقف کرده است، می‌گوید:

ما در این جشنواره تصمیم گرفتیم مانند سال قبل تلاش کنیم تا کسب‌وکارهایی که در خارج از تهران در حال فعالیت‌ و تلاشند را به تمام ایران معرفی کنیم. “ایران فقط تهران نیست” شعاری است که در جشنواره سیزدهم وب و موبایل ایران، به عنوان خط مشی در نظر گرفته شده و امیدواریم که امسال بتوانیم استارتاپ‌هایی از هفت شهر ایران را معرفی کنیم.

رضا الفت نسب، دبیر اجرایی جشنواره نیز در خصوص رویداد هفت شهر سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران می‌گوید:

هدف و رسالت اصلی جشنواره وب و موبایل ایران کمک به رشد و توسعه کسب‌وکار های شهرستانی است. ما اعتقاد داریم اینترنت میتواند تمام سیاست گذاری غلط مدیران در تجمع امکانات در پایتخت را بر هم زند و پتانسیل سایر فعالان در کشور را هویدا کند. می دانیم راه سختی است اما قدم را محکم بر می داریم و با جان دل میگوییم ایران فقط تهران نیست.

در حال حاضر دبیرخانه جشنواره مشغول هماهنگی‌های اجرایی هفت شهر است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص برگزاری سیزدهمین جشنواره وب ‌و موبایل ایران به این آدرس مراجعه کنید. همچنین علاقه مندان می‌توانند رویدادهای هفت شهر را با هشتگ #Haftshahr99 در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.

گفتنی ‌است سلسله‌ رویدادهای هفت شهر در سال ۹۸ با استقبال بیش از ۲۰۰۰ نفر روبه‌رو شد. در این رویدادها بیش از ۶۰ نفر از فعالان اکوسیستم استارتاپی ایران در ۷ شهر تجربیات خود را در اختیار جوانان علاقمند به حوزه استارتاپ و کارآفرینی قرار دارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments