بازیگران فصل دوم سریال What If

۱۱ نفر از بازیگران فصل دوم سریال What If مشخص شد

بازگشت اسکارلت ویچ؟

اخیرا نام ۱۱ نفر از بازیگران فصل دوم سریال What If مشخص شده و داستان قهرمان‌‌های نام آشنایی در این اثر از مقابل چشمان واچر خواهد گذشت.

در فصل دوم سریال انیمیشنی چی می‌شد اگه؟  (?…What If) از استودیو مارول نزدیک به ده‌ها ستاره حضور خواهند داشت که وظیفه صداپیشگی بزرگ تریم قهرمانان دنیا مارول را در سریال مورد انتظار دیزینی پلاس بر عهده دارند. چه می‌شود اگر…؟ اولین سریال کاملاً انیمیشنی MCU و اولین سریال دیزنی پلاس در سال ۲۰۲۱ شد و با بازبینی حماسه جنگ ابدیت را با تغییر جزئیات کوچک برای تعدادی از قهرمانان برتر فرنچایز به حساب می‌آید. به طور قابل توجهی، استودیو مارول حتی بیش از ۵۰ بازیگر برتر MCU را برای ایفای نقش‌هایی که در صفحه بزرگ سینما تجسم کرده بودند، بازگرداند تا شخصیت‌های مارولی خود را اینبار در مسیرهای جدید قرار دهند. در San Diego Comic-Con سال ۲۰۲۲، طرفداران شاهد اولین نگاهی انحصاری به فصل جدید این سریال انیمیشنی داشتند که حضور ۲۵ شخصیت مارول را تایید می‌کرد و در بین آثار مورد انتظار سال ۲۰۲۳ در حوزه انیمیشن مورد توجه قرار گرفت.

فهرست مطالب

 The Watcher با صداپیشگی Jeffrey Wright

پس از ایفای نقش اصلی در فصل اول سریال، جفری رایت (Jeffrey Wright) دیده‌بان جهان‌ های مارول بازخواهد گشت تا همچنان نقش واچر (The Watcher) را برای فصل دوم What If ایفا کند. نقش کلیدی او این بود که به عنوان راوی و راهنمای کل سفر قهرمانان و شروران تازه وارد MCU خدمت کند، اگرچه او نیز در دو قسمت آخر علیه Infinity Ultron وارد عمل شد و پیمان خود را برای دخالت نکردن در امور کنار گذاشت.

Captain Carter با صداپیشگی Hayley Atwell

هیلی آتول (Hayley Atwell) نقش قهرمان اصلی سریال را در فصل ابتدایی بازی کرد، زیرا پگی کارتر (Peggy Carter) او به کاپیتان کارتر (Captain Carter) تبدیل شد، یکی از قهرمان‌‌های اصلی رهبری نگهبانان مولتی ورس (Guardians of the Multiverse) در مسیر داستان این سریال. اگرچه او فقط در دو قسمت ظاهر شد، اما تقریبا در مسیر داستان اصلی کاپیتان آمریکا زندگی کرد و در نهایت با نگهبانان مولتی ورس متحد شد تا Infinity Ultron را نابود کند. آخرین باری که طرفداران کارتر را دیدند در صحنه پس از تیتراژ اپیزود ۹ بود. او ماموریت جدیدی را در روزگار کنونی با صحنه‌ای که یادآور لحظات آغازین فیلم کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان Captain America: The Winter Soldier است، برعهده گرفته بود و احتمالات جدید و هیجان‌انگیزی را رقم زد.

Captain America با صداپیشگی Josh Keaton

بازیگران فصل دوم سریال What If

جاش کیتون (Josh Keaton) با قبول این نقش از کریس ایوانز (Chris Evans)، مسئولیت ایفای نقش استیو راجرز را در سه اپیزود مجموعه What If بر عهده گرفت و او اکنون برای بازگشت در فصل دوم نیز آماده بازگشت است. او با پوشیدن زره Hydra Stomper در قسمت ابتدایی هویت جدیدی را برای استیو لاغر مردنی ساخت و همچنین در دو قسمت بعدی در نقش‌های کوچک‌تر مورد استفاده قرار گرفت. در نهایت نیز در دومین فصل این سریال شاهد حضور او خواهیم بود و ممکن است اینبار داستان متفاوت باشد.

Black Widow با صداپیشگی Lake Bell 

لیک بل (Lake Bell) جایگزین اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) در این سریال انیمیشنی در نقش بیوه سیاه (Black Widow) شد و نقش مهمی در سه قسمت از ۹ قسمت فصل اول ایفا کرد. او برای مدتی در اپیزود ۳ در معرض مرگ قرار گرفت اما در نهایت در قسمت‌‌های پایانی سریال بازگشت. در اپیزود ۸ در کنار Hawkeye در یک دنیای تحت حاکمیت اولترون مبارزه کرد و با نگهبانان مولتی‌ورس متحد شد تا این فصل را با سبکی متفاوت و جذاب تمام کند. او حتی در پایان اپیزود ۹ یک لحظه‌ای احساسی داشت، زمانی که نیک فیوری او را به جهانی برد و به او فرصتی دوباره برای رستگاری به عنوان یک قهرمان شدن داد.

 Melina Vostokoff با صداپیشگی Rachel Weisz

راشل وایز (Rachel Weisz) برای اولین بار در فیلم بیوه سیاه (Black Widow) که در سال ۲۰۲۱ اکران شد در نقش ملینا وستوکوف (Melina Vostokoff) به MCU پیوست و نقش مادر ناتاشا رومانوف را ایفا کرد و در عین حال به عنوان دانشمند اصلی اتاق قرمز نیز شناخته شد. در طول پخش فصل ابتدایی در سال گذشته، طراح تولید این اثر پل لاسین تأیید کرد که فصل دوم دارای یک قسمت الهام گرفته شده  از فیلم بیوه سیاه است که به احتمال زیاد ملینا اولین حضور انیمیشنی خود را در آنجا خواهد داشت. اینکه او چگونه به دیگر شخصیت‌های  این سریال مرتبط خواهد شد یک راز است، اگرچه تأیید شده که وایز نیز برای بازی مجدد در نقش خود بازخواهد گشت.

Scarlet Witch با صداپیشگی Elizabeth Olsen

اگرچه واندا مکسیموف (Wanda Maximoff) چندین بار در فصل اول ظاهر شد، اما تنها چیزی که طرفداران از او دیدند، نسخه زامبی شده وی بود که در جهان خود و در نهایت سراسر جهان‌های چندگانه نابود شد. در فصل بعد، الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) در واقع صداپیشگی این قهرمان و ابرشرور MCU خود را به عنوان یک شخصیت تمام عیار ارائه می‌کند، اگرچه هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که نشان دهد او چگونه در داستان قرار می‌گیرد. در هر دو اثر WandaVision و Doctor Strange in the Multiverse of Madness از فاز ۴ او به نحوی ابرشرور بزرگی بود و در Infinity Saga یک قهرمان اکنون مخشص نیست کدام روی او را خواهیم دید.

Iron Man با صداپیشگی Mick Wingert

میک وینگرت (Mick Wingert)  چالش عظیمی را برای پرکردن جای رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) در نقش مرد آهنی در سریال What If پذیرفت و در قسمت ۶ به همراه سه نقش کوچک‌تر دیگر در بقیه فصل ظاهر شد. متأسفانه، به جز یکی از این موارد، تونی با یک مرگ نابهنگام مواجه شد. روندی که طرفداران امیدوارند در فصل دوم ادامه پیدا نکند و مسیر داستان تغییر کند. در مقطعی از سال آینده، مارول اپیزودی را منتشر خواهد کرد که در آن تونی به جای ثور در ساکار قرار می‌گیرد، گامورا او را شکار می‌کند. قسمتی که به دلیل مسائل مربوط به بیماری کووید از فصل اول حذف شد.

Gamora با صداپیشگی Cynthia McWilliams

گامورا در فصل دوم عملکرد بسیار بهتری نسبت به فصل اولخواهد داشت، جایی که به هویت تازه‌ او که در قسمت ۹ در کنار بقیه Guardians of the Multiverse ظاهر شد. متأسفانه، حضور او باعث سردرگمی زیادی در بین هواداران شد زیرا او بدون هیچ گونه زمینه‌چینی در قسمت‌های قبلی به این تیم پیوست. خوشبختانه، به لطف اپیزود های بعدی در فصل دوم و حضور او در کنار تونی استارک، این موضوع اصلاح خواهد شد. اگرچه هنوز مشخص نیست که او تا چه اندازه با بقیه ماجرای فصل بعدی درگیر خواهد شد زیرا سینتیا مک ویلیامز در فصل دوم سریال مورد انتظار دیزنی پلاس نقش او را بازی می‌کند.

Korg با صداپیشگی Taika Waititi

تایکا وایتیتی (Taika Waititi) تنها در قسمت ۷ از سریال What If ظاهر کوچکی داشت، در حالی که کورگ (Korg) در مهمانی عظیم ثور در لاس وگاس راه خود را به زمین پیدا کرد و چند لحظه کوتاه برای درخشش داشت. زمانی که تونی و گامورا در Sakaar حاضر شوند، او احتمالاً نقش بزرگ‌تری را بازی خواهد کرد، اگرچه مشخص نیست که آیا نقش او شبیه نقشی است که در Thor: Ragnarok بازی کرد یا خیر.

Grandmaster با صداپیشگی Jeff Goldblum

نقش جف گلدبلوم (Jeff Goldblum) به عنوان گرند مستر (Grandmaster) در قسمت ۷ از سریال بسیار کوتاه و مختصر بود و او نیز مانند کورگ در جشن ثور در زمین به دی جی وگاس تبدیل شد. در حالی که مشخص نیست نقش او در فصل دوم سریال What If بزرگتر خواهد بود یا نه، جف گلدبلوم به پروژه بازخواهد گشت تا نام تجاری کمدی و سرگرم کننده منحصر به فرد خود را به دیزنی پلاس بازگرداند.

Hela با صداپیشگی Cate Blanchett 

تنها اشاره یه هلا (Hela۹ با بازی کیت بلانشت (Cate Blanchett) طی فصل اول در طول قسمت دوم بود، زمانی که کالکتور کلاهخود او را به نسخه تیچلا (T’Challa) از Star-Lord نشان داد. اما اکنون، بلانشت استعدادهای خود را به نمایش دیزنی پلاس اضافه خواهد کرد، زیرا الهه مرگ یک خط داستانی جهان جایگزین را برای خود تجربه خواهد کرد. اکنون، با نزدیک شدن به تاریخ انتشار فصل دوم سریال چه می‌شود اگر در سال آینده، طرفداران منتظرند تا بدانند چه کسانی از دیگر بازیگران دنیا مارول در سینما و تلویزیون به گروه این بازیگران عظیم ملحق خواهند شد، زیرا داستان انیمیشنی مارول همچنان در حال گسترش است.

 

4.4 8 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا