این ده میوه شیطانی در انیمه وان پیس با قدرت خود می‌توانند زورو را شکست دهند!
1%
  • 0/10

این ده میوه شیطانی در انیمه وان پیس با قدرت خود می‌توانند زورو را شکست دهند!

میوه‌هایی که در مقابل شمشیر زورو می‌ایستند!

این ده میوه شیطانی در انیمه وان پیس با قدرت خود می‌توانند زورو را شکست دهند! ۵ ۲۳ آذر ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

میوه شیطانی در انیمه وان پیس یکی از سیستم‌های قدرت اصلی بوده و این ده مورد، می‌توانند توانایی شمشیرزنی زورو را شکست دهند.

انیمه One Piece بیش از دو دهه بوده که طرفداران خود را سرگرم کرده است و اکنون که حماسه نهایی در جریان است، فشار داستان در حال شدیدتر شدن است. دزدان دریایی کلاه حصیری تمرکز اصلی انیمه وان پیس هستند و Zoro یکی از مهم‌ترین اعضای خدمه است. او یک شمشیرزن چیره دست بوده که می‌تواند از هر سه نوع هاکی و همچنین از انواع پیشرفته هاکی تسلیحات و هاکی فاتح استفاده کند. او چندین کاربر قوی میوه شیطانی در انیمه وان پیس را در طول سال‌ها شکست داده است، اما میوه‌هایی وجود دارند که واقعاً می‌توانند در مقابل زورو بایستند.

در بیشتر موارد، این میوه‌های شیطانی متعلق به خانواده پارامسیا هستند، که قابل درک است زیرا پارامسیا انواع توانایی‌های منحصر به فرد فوق بشری را به کاربر می‌دهد. حالا که زورو می‌تواند از هاکی استفاده کند، می‌تواند با افرادی که دارای قدرت‌های میوه‌های شیطانی لوگیا هستند مبارزه کند، اما حتی برخی از این میوه‌های شیطانی مبتنی بر عنصر می‌توانند آسیب قابل توجهی به او وارد کنند. با رسانه سرگرمی در بررسی ده مورد از میوه‌های شیطانی در انیمه وان پیس که می‌توانند زورو را شکست دهند همراه باشید:

۱۰. سوکه-سوکه نو می (Suke Suke no Mi)

زورو نمی‌تواند با چیزی که نمی‌بیند، بجنگد

ریش‌سیاه پس از دزدیدن این میوه از آبسالوم، میوه سوکه-سوکه نو می را به شیریو داد و این امر شیریو را به تهدیدی بسیار بزرگ تبدیل کرد. این میوه به کاربر این امکان را می‌دهد که تمام بدن خود را نامرئی کند. همچنین به کاربر این امکان را می‌دهد که هر شی زنده یا غیر زنده را تا زمانی که آن را لمس می‌کند نامرئی نگه دارد. Clear-Clear Fruit برای حملات مخفیانه بسیار عالی است، به خصوص زمانی که توسط شمشیرزنی استاد مانند شیریو استفاده می‌شود. زورو می‌تواند از هاکی مشاهده استفاده کند، اما حتی او نیز ممکن است نتواند تهدیدی نامرئی را تا زمانی که خیلی دیر شده احساس کند. اگر زورو نتواند حریف خود را ببیند، زدن هر نوع ضربه‌ایی که صدمه وارد کند برای زورو بسیار دشوار خواهد بود.

۹. میوه شیطانی پا-پا (Paw-Paw Fruit)

می تواند تمام حملات زورو را دفع کند

میوه Paw-Paw در حال حاضر متعلق به Bartholomew Kuma – یک افسر سابق جنگ سالار دریا و ارتش انقلابی است. این میوه شیطان از نوع پارامسیا مجموعه‌ای از پدهای پنجه ای را در کف دست به کاربر خود می‌دهد و این پدها قدرت دفع هر چیزی را دارند که با آن برخورد کنند. کوما زمانی که کلاه حصیری‌ها در مجمع الجزایر سابائودی بودند از این قدرت علیه زورو استفاده کرد. اگر زورو به شخصی مانند کوما حمله می‌‌کرد، هیچ یک از حملات او فایده‌ای نداشت زیرا میوه پا-پا می‌تواند هر ضربه‌ای را رهگیری و دفع کند.

۸. مرو مرو نو می (Mero Mero no Mi)

می‌تواند زورو را به سنگ تبدیل کند

زیبایی بوآ هانکوک در سراسر جهان شناخته شده است و به او اجازه می‌دهد تا از قدرت میوه مرو مرو نو می به طور کامل استفاده کند. بوا این توانایی را دارد که هر کسی که به او جذب می‌شود را به سنگ تبدیل کند. زورو به زیبایی زیاد توجه نمی‌کند، بنابراین این جنبه از میوه مرو مرو نو می احتمالاً بر او تأثیر نمی‌گذارد. اما مسئله این‌جاست اگر کاربر ضربه فیزیکی به بدن حریف خود وارد کند، همچنان می‌تواند آنها را به سنگ تبدیل کند، همچنین می‌توانند تیرهای خاصی را شلیک کنند که باز هم می‌‌تواند هر کسی را که به‌ آن برخورد کند را به سنگ تبدیل کند. اگر زورو نتواند به موقع از هاکی خود استفاده کند، با هر دوی این روش‌ها می‌توان او را به سنگ تبدیل کرد و فقط کاربر قادر به برعکس کردن روند آن خواهد بود.

۷. بری بری نو می (Bari Bari no Mi)

این میوه موانعی تخریب ناپذیر تولید می‌‌کند

میوه بری بری نو می به کاربر خود توانایی ایجاد موانع را می‌دهد. این موانع را می‌توان مانند سلاح‌های دوربرد پرتاب کرد و می‌توان از آنها برای به دام انداختن موقت دشمن استفاده کرد. همانطور که گفته شد، وظیفه اصلی میوه شیطانی محافظت از کاربر است. کوزوکی اودن یکی از قوی‌ترین شمشیرزنان انیمه One Piece است و حتی او هم نتوانست خراش را روی یکی از این موانع بگذارد. گفته می‌شود که این موانع غیر قابل تخریب هستند، به این معنی که زورو هرگز نمی‌تواند از آنها عبور کند.

۶.هوبی هوبی نو می (Hobi Hobi no Mi)

این میوه زورو را به یک اسباب بازی زنده تبدیل می‌کند که باید از کاربر اطاعت کند

هوبی هوبی نو می اولین بار در آرک Dressrosa ظاهر شد و بخشی مهم از نقشه Doflamingo بود زیرا بسیاری از شهروندان را به برده تبدیل کرد. میوه هوبی-هوبی به کاربر این قدرت را می‌دهد که موجودات زنده دیگر را به اسباب بازی تبدیل کند. برای اینکه این توانایی کار کند، کاربر باید هدف خود را به صورت فیزیکی لمس کند. حتی فردی به قدرتمندی زورو را می‌توان به یک اسباب بازی تبدیل کرد، اما او احتمالا بتواند با هاکی خود این تحول را معکوس کند. با این حال، اگر کاربر قرارداد را به موقع کامل کند، او نمی‌تواند تغییر شکل را معکوس کند. پس از اجرای قرارداد، زورو مجبور به اطاعت از هر فرمانی خواهد بود. در آن مرحله، زورو تنها در صورت کشته شدن یا از دست دادن هوشیاری کاربر می‌تواند به حالت عادی بازگردد.

۵. موری موری نو می (Mori Mori no Mi)

به کاربر امکان بازسازی خودش را می‌دهد و می‌تواند رطوبت بدن زورو را تخلیه کند

دریاسالار ریوکوگیو اولین حضور مورد انتظار خود را در پایان آرک Wano انجام داد و به سرعت نیروهای باقی مانده کایدو – از جمله پادشاه و ملکه – را از بین برد. او قدرت میوه موری موری نو می را دارد – یک میوه شیطان از نوع لوگیا که به او اجازه می‌دهد تا زندگی گیاهی ایجاد کند و به زندگی گیاهی تبدیل شود. این لوگیا منحصر به فرد است زیرا ظاهری مشخص نیست اما آنها می‌توانند تقریباً از هر آسیبی بازسازی شوند. حتی اگر زورو از حملات خود به همراه Haki علیه میوه موری موری نو می استفاده کند، کاربر بهبود می‌یابد. اگر قرار بود زورو توسط یکی از شاخه های کاربر سوراخ شود، تمام رطوبت بدن او تخلیه می‌شود تا زمانی که به یک پوسته خشک بی‌‌حرکت تبدیل شود.

۴. گورا گورا نو می (Gura Gura no Mi)

زمین لرزه‌ها می‌توانند شمشیرها و بدن زورو را نابود کنند

میوه شیطانی گورا گورا نو می یکی از دلایلی است که ریش سفید را قوی‌ترین مرد جهان می‌دانند. اعتقاد بر این است که این میوه قوی‌ترین میوه شیطانی Paramecia است زیرا از نظر تئوری قدرت تخریب جهان را دارد. میوه شیطانی گورا گورا نو می به کاربر اجازه می‌دهد تا از طریق هر وسیله‌ایی لرزه‌های قدرتمندی ایجاد کند و این لرزش ها را می توان روی مشت یا سلاح کاربر متمرکز کرد. اگر فردی به قدرتمندی ریش سفید با یکی از این مشت‌های لرزه‌ای به زورو ضربه بزند، این احتمال وجود دارد که بسیاری از استخوان‌های زورو فوراً بشکنند. اگر لرزه‌ها علیه شمشیرهای زورو استفاده شود، و او نتواند به موقع آنها را در هاکی بپوشاند، در هم خواهند شکست.

۳. اوپه اوپه نو می (Ope Ope no Mi)

می‌تواند زورو را از راه دور منتقل کرده و بدن او را نابود کند

میوه شیطانی اوپه اوپه نو می به دلیل کاربردهای پزشکی یکی از محبوب‌ترین میوه‌های شیطانی در جهان است، اما همچنین یکی از قوی‌ترین‌ها است. کاربر توانایی دستکاری بافت فضا در یک ناحیه کروی مشخص شده را دارد. به لطف Devil Fruit Awakening، کاربر می‌ تواند این ناحیه کروی را روی جسمی مانند شمشیر اعمال کند. اگر زورو به کاربر میوه شیطانی اوپه اوپه نو می حمله کند، آنها می‌توانند از قدرت خود برای فرار از حمله با انتقال زورو به جای دیگر یا تعویض مکان با او استفاده کنند. کاربر همچنین می‌تواند اندام‌های زورو را با ضربه‌های شمشیر خود با جراحی خارج کند. سپس آنها می‌تواند بدن زورو را به گونه‌ای تنظیم کنند که کاملاً بی‌حرکت شود.

۲. سابی-سابی نو می (Sabi Sabi no Mi)

می‌تواند کل شمشیرهای زورو را نابود کند

کاپیتان شو در فراخوان Enies Lobby Buster Call شرکت کرد و نشان داد که سابی-سابی نو می چقدر می تواند در برابر شخصی مانند زورو موثر باشد. این میوه شیطان از نوع Paramecia به کاربر خود این توانایی را می‌دهد که هر جسم فلزی مورد تماس تا جایی که بشکند زنگ بزند. کاربر به سادگی نیاز به تماس فیزیکی با جسم فلزی دارد و این ویژگی باعث می‌شود که او در برابر سلاح‌های فلزی مانند شمشیر مصون بماند. شو ممکن است قوی نباشد، اما این قدرت به او اجازه می‌دهد تا با هر شمشیرزنی در جهان مقابله کند. سابی سابی نو می قبلاً برای از بین بردن Yubashiri استفاده می‌شد – یکی از ۵۰ درجه مهارتی از شمشیرزنی که زورو در Loguetown به دست آورد. اگر زورو هاکی خود را به موقع فعال نکند، سابی-سابی نو می می‌تواند هر شمشیری را که زورو در اختیار دارد نابود کند.

۱. کیرا-کیرا نو می (Kira Kira no Mi)

می تواند هر حمله شمشیری را مسدود کند

جوزو فرمانده لشکر سوم ریش سفید بود و اغلب از دزدان دریایی افسانه‌ای در برابر حملات قدرتمند محافظت می‌کرد. او توانست این کار را انجام دهد زیرا او قدرت میوه شیطانی کیرا-کیرا نو می را دارد. این پارامسیا به کاربران خود اجازه می‌‌دهد تا هر قسمت از بدن خود را به الماس تبدیل کنند، که قوی ترین ماده در جهان محسوب می شود. در طول جنگ سران، جوزو از بدنه الماسی خود برای جلوگیری از قوی‌ترین اسلش دراکیول میهاوک استفاده کرد. این حمله حتی بدن جوزو را خراش نداد. زورو هنوز در سطح Mihawk نیست، بنابراین هیچ شانسی وجود ندارد که بتواند به کاربران کیرا-کیرا نو می را قطع کند. حتی اگر او از Mihawk پیشی بگیرد، حملات او هنوز هیچ تاثیری بر بدن کاربر نخواهد داشت.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments