10 شرور انیمه ای که می‌توانند سوپرمن را شکست بدهند!
1%
  • 0/10

10 شرور انیمه ای که می‌توانند سوپرمن را شکست بدهند!

از ریش سیاه تا مجین بو

10 شرور انیمه ای که می‌توانند سوپرمن را شکست بدهند! ۴ ۲۳ دی ۱۴۰۲ انیمه کپی لینک

برخی از شخصیت‌های شرور انیمه ای به حدی قوی هستند که می‌توانند یکی از نیرومندترین قهرمانان DC، سوپرمن را شکست بدهند.

طرفداران انیمه میل دارند قدرت و قابلیت کارکتر‌های انیمه را با دیگر شخصیت‌های ساختگی و غیر واقعی، مقایسه کنند. اما این موضوع در اینجا ختم نمی‌شود؛ در پست‌ شبکه‌های مجازی مانند اینستاگرام و فیس‌بوک، که مرتبط با انیمه هستند، کاربران از جمله “آیا این شخصیت می‌تواند گوکو (Goku) را شکست دهد؟” استفاده می‌کنند.

ما در ادامه تصمیم گرفته‌ایم پا را فراتر از حد بگذاریم، و به دنبال کاراکتری که بتواند سوپرمن را شکست دهد، بگردیم. همانطور که می‌دانید، سوپرمن یکی از بهترین و قوی‌ترین شخصیت غیر واقعی جهان است، و به راحتی شکست نمی‌خورد. اما ممکن است این سوال پیش بیاید که؛ آیا شخصیت انیمه‌ای تا حدی قدرتمند وجود دارد، که بتواند سوپرمن را شکست دهد؟

در ادامه به 10 شرور انیمه ای که می‌توانند سوپرمن را شکست بدهند، اشاره می‌کنیم.

Blackbeard — One Piece .10

پس از هزار قسمت از انیمه وان پیس، ریش سیاه (Blackbeard) به یکی از سرسخت‌ترین شرورهای این انیمه تبدیل شده است. از وقتی که توانست با شکست دادن قوی‌ترین دزد دریایی جهان، ریش سفید (Whitebeard) میوه شیطانی او را به دست بیاورد، با وجود دو میوه شیطانی دیگر، به عنوان رقیبی ترسناک در انیمه وان پیس شناخته می‌شود. ریش سیاه می تواند شرور انیمه‌ ای باشد که قابلیت مقابله با سوپرمن را داشته باشد.

ریش سیاه چگونه می‌تواند سوپرمن را شکست بدهد؟

سوپرمن قهرمانی ترسناک است، اما این در حالی است که ریش سیاه با روشی بی رحمانه حمله می‌کند، و شانس پیروز شدن سوپرمن را از بین می‌برد. اما به دلیل این که قدرت اصلی ریش سیاه هنوز در انیمه به صورت واضح و کامل نمایش داده نشده است، فقط او را در فهرست احتمالی‌ها قرار می‌دهیم.

Overhaul — My Hero Academia .9

اوورهال (Overhaul) یا کای چیساکی (Kai Chisaki)، کاپیتان سازمان یاکوزا، به عنوان یک شخصیت شرور در فصل چهار انیمه مدرسه قهرمانانه من (My Hero Academia) حضور یافت. کای معتقد بود، به دلیل وجود کوسه‌ها در زمین دو گروه انسان وجود دارد؛ قهرمانان و شرورها، پس در ادامه تصمیم می‌گیرد شرایط را عوض کند. از نظر طرفداران، او نه تنها یک شرور جذاب، بلکه یک شخصیت بسیار قدرتمند است.

اوورهال چگونه می‌تواند سوپرمن را شکست بدهد؟

با توجه به کوسه کای، او با لمس هر چیزی می‌تواند آن را جدا یا بازگذاری کند. پس به همین ترتیب تنها به یک لمس لازم است، تا به شرور انیمه ای تبدیل شود که می‌تواند سوپرمن را از پای در بیاورد. همچنین کای از چابکی و سرعت بالایی برخوردار است. پس در نتیجه تنها کاری که لازم است او انجام دهد، به اندازه کافی نزدیک شدن به سوپرمن است.

Gilgamesh — Fate .8

گیلگمش (Gilgamesh) در انیمه سرنوشت (Fate) یک شرور انیمه‌ای سرسخت و قوی محسوب می‌شود. او به دروازه Babylon دسترسی دارد، و می‌تواند انواع سلاح را از آنجا فرا بخواند، همچنین به دلیل ظلم بی‌امان، او رقیبی وحشتناک است. گیلگمش پادشاه باستانی اوروک (Uruk) بود، او برای جنگ جام مقدس احضار، و سپس به یک روح قهرمان تبدیل شد.

گیلگمش چگونه می‌تواند سوپرمن را شکست بدهد؟

گیلگمش به عنوان اولین روح قهرمان، حقه و برگ برنده‌های زیادی را در آستین‌ خود دارد. او بدون توجه به حریفش، به راحتی می‌جنگند. بنابراین اگر او با سوپرمن روبرو شود، ممکن است فرصت حمله بی پروا و بدون فکر را نداشته باشد. پس در نتیجه باعث می‌شود او از تمام قدرتش استفاده کند، که موجب می‌شود به حریف شکست ناپذیری تبدیل شود.

حس نبرد به گیلگمش اجازه داده که او همه چیز، حتی ریزترین جزئیات را بررسی کند، و سپس وارد حمله شود. او می‌تواند با استفاده از کریپتونیت (Kryptonite) قدرت سوپرمن را تضعیف کند، اما غرورش اجازه این کار را نمی‌دهد. این اتفاق به سوپرمن شانس می‌دهد، اما در نهایت گیلگمش پیروز می‌شود.

Satan — Devilman Crybaby .7

شیطان (Satan) در انیمه Devilman Crybaby به هیچ وجه از نظر قدرت با سوپرمن همخوانی ندارد، اما یک نبر عوامل مختلفی را در نظر می‌گیرد. شیطان فرشته‌ای بود که از بهشت به زمین فرستاده شد، تا با کمک شیاطین انسان‌ها را در برابر یکدیگر قرار بدهد. او در ادامه انیمه با قهرمان داستان، آکیرا فودو (Akira Fudo) دوست شده، و خود را به عنوان ریو (Ryo) معرفی کرد.

شیطان چگونه می‌تواند سوپرمن را شکست بدهد؟

اگر شیطانی از روشی مانند ایجاد یک ویرانی روی زمین، جهت منحرف کردن سوپرمن استفاده کند، می‌تواند برای خودش شانس پیروزی بخرد. همچنین نیروی تناسخ در هر زمان، او را به یک شرور انیمه ای خطرناک تبدیل کرده است.

Shigaraki — My Hero Academia .6

شیگاراکی (Shigaraki) در انیمه مدرسه قهرمانانه من، یکی از قدرتمندترین کوسه‌ها را دارد؛ او هر چیزی را که لمس می‌کند را تا ذره‌ی آخر می‌سوزاند، و به یک شرور انیمه ای خطرناک تبدیل می‌شود. او در فصل پنج انیمه به نهایت قدرت رسید، در حالی که قوی‌ترین کاراکتر انیمه مدرسه قهرمانانه من، نتوانست او را شکست بدهد. پس بنابراین می‌توانیم تصور کنیم نتیجه مبارزه بین شیگاراکی و سوپرمن چگونه خواهد بود.

شیگاراکی چگونه می‌تواند سوپرمن را شکست بدهد؟

با وجود قابلیت‌های قهرمانانه سوپرمن مانند؛ سرعت بسیار سریع و قابلیت پرواز، همچنان نمی‌تواند حریف شیگاراکی شود. فقط کافی است شیگاراکی او را لمس کن، تا سوپرمن به خاکستر تبدیل شود. اما قابلیت‌های شیگاراکی به این مورد ختم نمی‌شود، او به سرعت نگران کننده‌ای بازسازی می‌شود، بنابراین به حریفی ترسناک در مبارزات تبدیل شده است.

Father — Fullmetal Alchemist: Brotherhood .5

شرور انیمه ای پدر (Father)، در انیمه کیمیاگر تمام فلزی: برادری (Father — Fullmetal Alchemist: Brotherhood)، به یکی از ترسناک‌ترین شخصیت‌های انیمه تبدیل شده است. او دارای قدرت چشم است، که فراتر از دانش انسان‌های معمولی است.

پدر چگونه می‌تواند سوپرمن را شکست بدهد؟

او در سه فرم اولش، نسبت به سوپرمن ضعیف‌تر است. اما پدر می‌تواند قدرتی را از دروازه جذب کند، که به او قدرتی مشابه یک خدا را می‌دهد. پدر توانایی تغییر انرژی و ماده را دارد، و می‌تواند هر چیزی را به چیزی که می‌خواهد تبدیل کند. بنابراین اگر سوپرمن به او وقت کافی را برای تکمیل فرم ندهد، می‌تواند پیروز شود.

Light Yagami — Death Note .4

لایت یاگامی (Light Yagami) در این فهرست به عنوان ضعیف‌ترین شخصیت عنوان می‌شود، اما با توجه به دفترچه مرگ، سوپرمن شانسی در برابر او نخواهد داشت. لایت یاگامی شرور انیمه دفترچه مرگ (Death Note) است. مالیکت این دفترچه باعث شده است او به یک شرور انیمه ای قوی تبدیل شود.

لایت چگونه می‌تواند سوپرمن را شکست بدهد؟

از آن‌ نظر که دفترچه مرگ روی افراد غیر انسان تاثیری نمی‌گذارد، اما این موضوع مانع لایت نمیشود. لایت در برنامه ریزی دقیق ماهر است، پس در نتیجه راه‌های متعددی را برای خواسته خود امتحان می‌کند. با توجه به تفکرات ضد قهرمانی او، اگر در یک جهان به همراه سوپرمن قرار بگیرد، احتمال درگیری بیشتری را به وجود می‌آورد.

Aizen — Bleach .3

آیزن (Aizen) از آن دسته شخصیت‌هایی است که انتظار نمی‌رود شرور انیمه ای باشد، اما هست. جدا از این موضوع که او یکی از قدرتمندترین کاراکتر‌ها در انیمه بلیچ (Bleach) است، آیزن همیشه ده قدم از حریفانش جلوتر است. او کاپیتان سابق لشکر پنجم در گوتی 13 بود، که در نهایت توسط ایچیگو کوروساکی (Ichigo Kurosaki) شکست خورد.

آیزن چگونه می‌تواند سوپرمن را شکست بدهد؟

آیزن می‌تواند با تشکیل یک ارتش، همانطور که قبلاً این کار را انجام داده است، با سوپرمن مقابله کند و او را شکست بدهد. همچین به دلیل روح بودن آیزن، سوپرمن به راحتی نمی‌تواند شانس پیروزی را در نبرد با او کسب کند.

Jiren — Dragon Ball Super .2

جیرن (Jiren) یا جیرن خاکستری (Jiren the Gray)، یکی از قدرتمندترین شخصیت‌ها در انیمه دراگون بال سوپر (Dragon Ball Super) محسوب می‌شود. در میان دشمنانی که گوکو با آن‌ها رو به رو شده است، به عنوان سرسخت‌ و قوی‌ترین شرور انیمه‌ ای شناخته می‌شود. قدرت رزمی او لقب و عنوانش را به خوبی ثابت می‌کند.

جیرن چگونه می‌تواند سوپرمن را شکست بدهد؟

جیرن ‌میتواند به تنهایی برای نابودی یک کهکشان اقدام کند، اما یک مبارزه شرافتمندانه را ترجیح می‌دهد. بنابراین می‌تواند با سوپرمن به یک درگیری ساده رضایت بدهد، تا یک نبرد تهدید کننده زندگی.

Majin Buu — Dragon Ball Z .1

مجین بو در انیمه دراگون بال زد (Dragon Ball Z)، می‌تواند تنها شرور انیمه ای باشد که بدون فرصت زد حمله به سوپرمن، او را به طور کامل از بین ببرد. انیمه دراگون بال از استدلال اولیه سرپیچی می‌کند، پس جای تعجب نیست که این شخصیت به طور غیر منطقی‌ای قدرتمند است.

مجین بو چگونه می‌تواند سوپرمن را شکست بدهد؟

مجین بو اشکال مختلفی دارد، و تقریباً همه آن‌ها می‌توانند بر سوپرمن غلبه کنند. او می‌تواند هر موجود زنده‌ای را به شکل خود جذب کند، و توانایی فیزیکی آن‌ها را نیز به ارث برده و تکرار کند. با تمام این تفاسیر، تنها کافیست مجین بو قدرت واقعی خود را، که می‌تواند با کمترین تلاش سیارات را از بین ببرد، آزاد کند. در این حالت سوپرمن فقط می‌تواند برای نجات زندگی خودش تلاش کند، که قطعاً در این مورد نیز شکست خواهد خورد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments