اطلاعات جدیدی از گوشی آیفون SE 4 منتشر شد

آیفون SE 4 با نمایشگر پرچم‌دار از راه می‌رسد

آیفون SE 4

طبق گفته‌های مینگ‌چی کو، یکی از معروف‌ترین افشاگران و تحلیل‌گران حوزه‌ی فناوری، ظاهرا آیفون SE 4 قرار است با نمایشگری جدید راهی بازار شود.

در ماه جولای امسال بود که فهمیدیم رونمایی و عرضه‌ی آیفون SE ۴ به خاطر وجود مشکلی در عملکرد سخت‌افزاری قرار است با تأخیر مواجه شود. اما این تأخیر خبر خوبی را با خود به همراه دارد و آن هم تجهیز این گوشی به نمایشگری جدید از نوع OLED است. این در حالی است که آیفون SE ۲۰۲۲ با نمایشگر LCD در دسترس قرار گرفت.

بسیاری از کاربران از بابت این ارتقا هیجان‌زده هستند و دلیل آن هم این است که آیفون SE ۴ قرار است یک گوشی میان‌رده از اپل باشد اما پنلی خواهد داشت که مشابه پنل به کار رفته در سری آیفون ۱۴ است. همچنین گفته می‌شود طراحی کلی این گوشی جدید هم بسیار شبیه به گوشی‌های سری آیفون ۱۴ خواهد بود.

در ابتدا اینطور تصور می‌شد که اپل می‌خواهد آیفون SE 4 را در سال 2023 یا 2024 راهی بازار کند اما مینگ‌چی کو می‌گوید وجود یک سری مشکلات در روند ساخت نمایشگر توسط شرکت BOE باعث شده عرضه‌ی میان‌رده‌ی جذاب اپل به سال ۲۰۲۵ موکول شود. اما به گزارش وب‌سایت اپل اینسایدر، ظاهرا یک سری شرکت‌های دیگر به جمع تأمین‌کنندگان نمایشگر آیفون SE ۴ اضافه شده‌اند تا روند ساخت این گوشی هرچه زودتر به اتمام برسد.

اینطور که پیداست، شرکتی با نام Tianma قرار است با BOE برای ساخت نمایشگر آیفون SE ۴ وارد همکاری شود. هرچند هنوز چیزی در این رابطه قطعی نشده است. شاید اپل در نهایت مجبور شود شرکت‌های بیشتری را برای ساخت نمایشگر آیفون میان‌رده‌اش انتخاب کند.  فعلا تا سال ۲۰۲۵ حدوداً یک سال و نیم زمان باقی مانده و اتفاقات زیادی هم می‌تواند تا آن زمان رخ دهد. باید منتظر ماند و دید اپل در نهایت چه تصمیمی در این رابطه می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا