#مهسا_امینی

بازی Zombie Army Trilogy برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

این بازی از ویژگی‌های سخت افزاری نینتندو سوییچ پشتیبانی می‌کند

بازی Zombie Army Trilogy برای نینتندو سوییچ

بازی Zombie Army Trilogy قرار است برای نینتندو سوییچ در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شود. همچنین این باز‌ی از قدرت و امکانات این کنسول استفاده خواهد کرد.

باز‌ی Zombie Army Trilogy یک عنوان فرعی از سری Sniper Elite است که توسط Rebellion Developments در سال ۲۰۱۵ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و ویندوز عرضه شد و حال قرار است در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ برای کنسول دستی شرکت Nintendo یعنی نینتند‌و سوییچ منتشر شود.

مانند باز‌ی اصلی که در سال ۲۰۱۵ منتشر شده بود، این نسخه هم شامل حالت Horde و سه بخش داستان اصلی می‌شود. Zombie Army Trilogy تعداد زیادی کاراکتر و محتوا دارد که همه‌ی آنها برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. همچنین این عنوان در حالت تک نفره و چهار نفره‌ی Co-Op قابل باز‌ی است.

همانطور که می‌دانید کنسول نینتند‌و سوییچ ویژگی‌های خاصی دارد که سازندگان می‌توانند از آنها در عناوین خود استفاده کنند. حال استودیوی Rebellion Developments اعلام کرده برای انتشار بازی Zombie Army Trilogy روی نینتندو سوییچ می‌خواهد از این ویژگی‌ها بهره ببرد؛ از مهم‌ترین آنها می‌توان به اتصال دو یا چند کنسول نینتند‌و سوییچ به صورت بی‌سیم اشاره کرد. یعنی اگر Zombie Army Trilogy روی دو کنسول نینتندو سوییچ نصب شده باشد، کاربران می‌توانند با کمک Local Wireless، کنسول‌ها را به یکدیگر متصل کرده و باز‌ی را با همکاری یک دیگر پیش ببرند. در کنار این موضوع سازندگان اعلام کردند که می‌خواهند از قابلیت Motion Controls و HD Rumble این کنسول هم استفاده کنند.

در ادامه تصاویری از Zombie Army Trilogy روی کنسول Nintendo Switch منتشر شده است. با توجه به تصاویر می‌توان گفت که گرافیک بازی قابل قبول بوده و امیدواریم که بازی به بهترین شکل ممکن بهینه شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا