#مهسا_امینی

بازی جدید استودیوی Zerouno Games در کیک‌استارتر قرار گرفت

سازندگان Castlevania: Lords of Shadow و Halo خالقان این بازی هستند

بازی جدید استودیوی Zerouno Games در کیک‌استارتر قرار گرفت نیکان صبوری ۰ ۰۷ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی جدید استودیوی Zerouno Games

استودیوی بازیسازی Zerouno Games بازی جدیدی را به نام Holmgang: Memories of the Forgotten در سایت کیک‌استارتر قرار داد.

Zerouno Games نام یک استودیوی بازیسازی اسپانیایی بوده که شامل افراد خلاق و بازیساز شرکت‌هایی چون 343Industries ،Rockstar و Mercury Steam است. این تیم بازیسازی قصد دارد یک عنوان جدیدی را به نام Holmgang: Memories of the Forgotten تولید کند. هسته‌ی اصلی بازی از روی حماسه‌ها و افسانه‌های واقعی ساخته شده است. بازیکن در این عنوان کنترل چند مبارز را بر عهده داشته که آن‌ها باید با موجودات شیطانی و عجیب امپراتوری Hazulem واقع در سیاره‌ی Dracorum مبارزه کنند. طبق گفته‌های برخی از تحلیلگران این عنوان شباهت‌هایی به بازی Dead Cells و God of War سال ۲۰۱۸ میلادی دارد.

بازی Holmgang: Memories of the Forgotten در سبک اکشن نقش آفرینی خواهد بود که فعلا سازندگان این عنوان را تنها برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی در نظر گرفته‌اند و اگر کمپین کیک‌استارتر این استودیوی بازیسازی موفق شود، این اثر برای پلتفرم‌های دیگر از جمله مک، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. بازیکن باید کاراکتر‌های خود را در این بازی شخصی سازی کرده و کمبوها را آزاد کند. سه مبارز به نام‌های Tatsu ،Valentina و Kandar نام دارد که هر کدام از آن‌ها از روی یک مبارز از دنیا واقعی الهام گرفته شده است. به عنوان مثال Tatsu مانند یک سرباز سامورایی طراحی شده، Valentina مانند سربازان سرخپوست آمازون بوده و Kandar هم مانند یک مبارز وایکینگ که یک تبر بزرگ دارد، خلق شده است. بازیکنان با این سه شخصیت باید مناطق مختلف را بررسی و در کنار روایت اصلی، باید ماموریت‌های فرعی را هم انجام دهند.

جالب است بدانید که این بازی در ابتدا به عنوان یک پروژه‌ی دانشجویی به Memories of the Forgotten آغاز شد. با توجه به پتانسیل بسیار خوب این اثر، استودیوی Zerouno Games، تصمیم گرفت که آن را به یک بازی واقعی تبدیل کند. طبق اطلاعاتی که در سایت کیک‌استارتر وجود دارد، بازی Holmgang شباهت‌های بسیار زیادی به بازی Castlevania: Lords of Shadow خواهد داشت.

در نهایت لازم به ذکر است که بازی جدید استودیوی Zerouno Games از ۲۴ ساعت گذشته در سایت کیک‌استارتر قرار گرفته است. هدف سازندگان، مبلغ ۴۵هزار دلار بوده و تاکنون ۲ درصد این مبلغ پر شده است. این بازی در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تصاویری از این عنوان را مشاهده کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا