تاریخ عرضه‌ی Zack Snyder’s Justice League بالاخره اعلام شد

آغاز سال ۱۴۰۰ با نسخه‌ی اسنایدر کات جاستیس لیگ!

تاریخ عرضه‌ی Zack Snyder's Justice League

بالاخره بعد از ماه‌ها صبر و حوصله، زک اسنایدر رسما تاریخ عرضه‌ی تقریبی فیلم Zack Snyder’s Justice League را مشخص کرد که بر این اساس، فاصله‌ی زیادی تا تماشای این فیلم مورد انتظار نداریم.

همان طور که می‌دانید دی‌سی و برادران وارنر برنامه داشتند تا با خلق فیلم Justice League یک بار دیگر بتوانند پرده‌های نقره‌ای سینما را به تسخیر خود دربیاورند و از طرفی دیگر، با فیلم‌های Avengers مارول، به رقابتی جدی بپردازند؛ اما همه چیز آن طور که سرمایه‌گذاران انتظار داشتند، پیش نرفت.

کارگردانی این فیلم به زک اسنایدر سپرده شده بود اما به دلیل مشکلات خانوادگی او از ادامه‌ی پروژه کناره‌گیری کرد تا جاس ویدون جایگزینش شود. متاسفانه، به ادعای بسیاری از بازیگران اشتباهات مکرر جاس ویدون در روند تولید این فیلم باعث شد تا لیگ عدالت آن طور که باید و شاید به موفقیت نرسد و نقدهای متوسطی را کسب کند.

با وجود این که این فیلم سود ۳۵۰ میلیون دلاری را نصیب برادران وارنر و دی‌سی کرد، اما آن‌ها از این رقم راضی نبودند و انتظار موفقیت تجاری بزرگ‌تری را می‌کشیدند. از طرفی دیگر هم، بسیاری از طرفداران فیلم‌های ابرقهرمانی تمام تلاش و اتحاد خود را به کار گرفتند تا Warner Bros. Pictures را مجبور کنند که بالاخره نسخه‌ی زک اسنایدر Justice League را به نمایش دربیاورد.

ساخت این اثر، تحت عنوان Zack Snyder’s Justice League تایید شد اما همه‌گیری ویروس کرونا، روند ساخت آن را با مشکلاتی مواجه کرد از همین رو، مدت زیادی می‌شود که طرفداران در انتظار اعلام تاریخ عرضه‌ی Zack Snyder’s Justice League مانده‌اند.

در ابتدا گمان می‌رفت که با بهبود همه‌گیری ویروس کرونا، این فیلم در سینماها اکران شود اما برادران وارنر رسما اعلام کرد که نسخه‌ی زک اسنایدر لیگ عدالت، فقط از طریق سرویس HBO Max در دسترس قرار خواهد گرفت.

امروز هم به صورت کاملا غیرمنتظره، خود زک اسنایدر رسما تایید کرد که تاریخ عرضه‌ی Zack Snyder’s Justice League مصادف با ماه مارچ ۲۰۲۱ میلادی (اسفند ۱۳۹۹ یا فروردین ۱۴۰۰) خواهد بود.

بنابراین می‌توانید برای تعطیلات نوروزی ۱۴۰۰ روی یکی از جنجالی‌ترین فیلم‌های ابرقهرمانی، حساب بازکنید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا