برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

داستان دنباله‌های Justice League منتشر شد

داستانی که هرگز به فیلم تبدیل نخواهد شد

داستان دنباله‌های Justice League منتشر شد ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
داستان دنباله‌های Justice League

زک اسنایدر نویسنده و کارگردان آمریکایی در بخشی از مصاحبه اخیر خود تایید کرد داستان دنباله‌های Justice League هم اکنون آماده است.

پس از اینکه مارول با Marvel Cinematic Universe به موفقیت‌های قابل‌توجهی دست یافت، وارنر و دی‌سی فیلمز از زک اسنایدر (Zack Snyder) خواستند یک دنیای مشترک بر اساس کمیک بوک‌های دی‌سی بسازد؛ دنیای مشترکی که امروزه با نام DC Extended Universe شناخته می‌شود. اسنایدر در ابتدا Man of Steel را ساخت و سپس Batman v Superman: Dawn of Justice را جلوی دوربین برد. دو سال بعد، وظیفه کارگردانی Justice League را بر عهده گرفت که از لحاظ داستانی اثر بسیار مهمی به شمار می‌رفت. پنجمین اثر DCEU قرار بود قسمت اول یک سه‌گانه باشد که در آن اتفاقات حائز اهمیتی رخ داده و آینده دنیای مشترک را شکل می‌دهد.

در حالی که مدت زیادی تا اتمام Justice League نمانده بود، زک اسنایدر مجبور شد پروژه را ترک کند؛ زیرا دخترش خودکشی کرده بود و خانواده‌اش شرایط مساعدی نداشتند. در پی این اتفاق، جاس ویدون (Joss Whedon) از سوی وارنر به عنوان کارگردان جایگزین انتخاب شد. او که نظر مثبتی نسبت به فیلمنامه اسنایدر نداشت، بسیاری از بخش‌های مهم داستان را تغییر داد. اگرچه طرفداران از نتیجه کار راضی نبودند، وارنر و دی‌سی فیلمز ترجیح دادند آثار بعدی DC Extended Universe بر اساس نسخه سینمایی لیگ عدالت پیش بروند، نه داستانی که اسنایدر قصد روایتش را داشت. حالا که نسخه اصلی JS عرضه شده، گروهی از علاقه‌مندان به دنبال ساخت قسمت‌های دوم و سومش هستند.

زک اسنایدر اخیرا مصاحبه‌ای را با کانال یوتیوب It’s Gone Viral انجام داد و در جریان آن، تایید کرد داستان دنباله‌های Justice League آماده است. او گمانه‌زنی‌هایی را تایید کرده و گفت لوئیس لین حامله بوده و فرزندش نقش بسیار مهمی را در در آینده ایفا خواهد کرد. It’s Gone Viral، تنها مرجعی نیست که اسنایدر طی هفته‌های گذشته با آن مصاحبه داشته است. او در گفتگو با وب سایت Uproxx تاکید کرد به خاطر ساخت Zack Snyder’s Justice League احساس پشیمانی نمی‌کند اما وارنر کاری کرد که تکمیل فیلم برایش مانند یک شکنجه باشد.

طبق اطلاعاتی که منتشر شده بودند، لوئیس لین و بروس وین در قسمت دوم Justice League سعی دارند بفهمند لکس لوتر چه نقشه‌هایی را در سر می‌پروراند. در همین حین، لین به همسرش کمک می‌کند با شرایط جدید کنار بیاید. لین درباره هویت بچه چیزی به کلارک نمی‌گوید اما او از طریق صدای تپش بچه متوجه می‌شود نوزاد به او تعلق نداشته و حاصل رابطه لوئیس و بروس است. با گذشت مدت کوتاهی از این اتفاق، دارک‌ساید به زمین حمله کرده، لوئیس را کشته و معادله ضد حیات را به دست می‌آورد. در پی مرگ لوئیس، کلارک به شدت ضعیف شده و تحت کنترل دارک‌ساید در می‌آید. بدین ترتیب، کابوس‌هایی که بروس وین دیده بود به حقیقت تبدیل می‌شود.

در قسمت سوم Justice League، بروس وین و دیگر ابرقهرمانان می‌دانند شانسی در برابر دارک‌ساید و ارتش او ندارند. به همین دلیل، تصمیم می‌گیرند بری آلن را به گذشته می‌فرستند تا آینده را تغییر دهد. او به محض بازگشت بروس را از هویت واقعی نوزاد لوئیس لین باخبر می‌کند. در پی این اتفاق، بتمن مقابل دارک‌ساید ایستاده و اجازه نمی‌دهد اشعه امگا به لوئیس برخورد کند. بروس در اثر برخورد اشعه نهایتا کشته شده و نوزاد هم به سلامت به دنیا می‌آید. بروس کنت که هیچ قدرت ماوراطبیعی نداشته، نهایتا تبدیل به بتمنی جدید می‌شود.

اگرچه Zack Snyder’s Justice League عملکرد خوبی داشته، بعید به نظر می‌رسد وارنر با ساخت دنباله‌هایش موافقت کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments