برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا یک نسخه‌ی Director’s Cut از فیلم Sucker Punch وجود دارد؟

زک اسنایدر توضیح می‌دهد

آیا یک نسخه‌ی Director’s Cut از فیلم Sucker Punch وجود دارد؟ ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
Sucker Punch

فیلم Sucker Punch با کارگردانی زک اسنایدر، شاهد دیدگاه‌های بسیار متفاوتی بین طرفداران است. در حالی که بعضی از این طرفداران، این فیلم را دوست دارند، از سویی دیگر نیز بعضی‌ها این فیلم را دوست نداشتند و اکنون اسنایدر تائید کرده که یک نسخه‌ی Director’s Cut از این فیلم وجود دارد.

آقای زک اسنایدر طی مصاحبه‌ای با Vanity fair در مورد فیلم Sucker Punch صحبت کرد و گفت که سعی داشته تا این فیلم را به شکلی بازسازی کند که بیشتر در بعد تجاری، موفق باشد.

آقای زک اسنایدر گفته که:

 

فیلم Sucker Punch اولین باری بود که که من را متقاعد کرد تا یک فیلم را برای موفقیت تجاری بیشتری، دوباره و با طرز فکر متفاوت و رادیکالی، بسازم و کاملا به وضوح می‌گویم که یک director’s cut از این فیلم باید عرضه شود

سپس زک اسنایدر به سراغ هسته‌ی اصلی و شاکله‌ی فیلم Sucker Punch رفت و آن را یک «فیلم اعتراضی» قلمداد کرد و سپس هم از مشکلاتی که بسیاری‌ها با این فیلم داشتند، صحبت کرد. او گفت:

فیلم Sucker Punch از جهات بسیاری یک فیلم اعتراض‌آمیز است. این یک فیلم در مورد ژانر به حساب می‌آید. بسیاری‌ها در زمان عرضه‌ی فیلم به من گفتند که چرا دختر‌ها در این فیلم، به شکل نامتعارفی لباس پوشیده‌اند؟ جواب من نیز همیشه این بود که من آن‌ها را به این شکل نپوشانده‌ام و این شما بودید که چنین پوششی بر تن آنان کرده‌اید! من همیشه مقصر این اتفاق را، فرهنگ عامه می‌دانستم و به دلیل مخالفت با این فرهنگ هم زیر تیغ انتقاد‌های شدیدی قرار گرفتم. البته هنوز هم دوست دارم که باز هم این کار را انجام دهم.

قاعدتا این صحبت‌ها و اظهارات اخیر زک اسنایدر، نظر افرادی که این فیلم را دوست نداشتند را تغییر نخواهد داد اما این نکته که یک Director’s Cut از فیلم Sucker Punch وجود دارد، می‌تواند نکته‌ی جالبی باشد. طرفداران این فیلم، پس از موفقیت فیلم Zack Snyder’s Justice League می‌توانند به عرضه‌ و موفقیت نسخه‌ی کارگردان فیلم Sucker Punch خوشبین بوده و برای آن، لحظه‌شماری کنند.

نظر شما در مورد فیلم Sucker Punch چیست؟ آیا انتقادات وارده به این فیلم را قبول دارید؟ یا اینکه دیدگاهی شبیه به زک اسنایدر دارید؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در مورد این فیلم با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments