تماشا کنید: بررسی نما به نما تریلر Army of the Dead با زک اسنایدر

این ویدیو نزدیک به پنج دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: بررسی نما به نما تریلر Army of the Dead با زک اسنایدر سورنا رضایی ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی)

شعبه بریتانیا نتفلیکس دقایقی قبل ویدیویی را در کانال یوتیوب خود قرار داد که بررسی نما به نما تریلر Army of the Dead با زک اسنایدر است.

اگرچه Zack Snyder’s Justice League طی ماه‌های گذشته یکی از اصلی‌ترین مراکز توجه بوده، تنها فیلمی نیست که زک اسنایدر (Zack Snyder) مشغول ساختش بوده است. اثر جدید فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی Army of the Dead نام داشته و در آینده‌ای نزدیک جریان دارد. یک ویروس کشنده در لاس وگاس شیوع یافته و تقریبا تمام جمعیت را به زامبی تبدیل کرده است. دولت که نمی‌خواهد چنین ویروسی در باقی نقاط کشور منتشر شود، تصمیم دارد شهر را با موشک هسته‌ای از بین ببرد. در چنین شرایطی، یک گروه زبده از سربازان سابق ارتش تصمیم می‌گیرند وارد منطقه ممنوعه شده، مبلغ زیادی پول نقد را از یک گاو صندوق برداشته و قبل از برخورد موشک از آنجا خارج شوند.

Army of the Dead اولین فیلم غیرابرقهرمانی زک اسنایدر طی یک دهه گذشته و دومین فیلمش در ژانر زامبی می‌شود. او اوایل قرن بیست و یک Dawn of the Dead را ساخت که ریمیک فیلمی به همین نام است. این اثر نقدهای خوبی را دریافت کرد و همچنان بهترین اثر فیلمساز آمریکایی به شمار می‌رود. تریلرهای Army of the Dead تا به اینجا کار بسیار نویدبخش بوده و توانسته توجه‌های بسیاری را به خود جلب کند. نتفلیکس که چنین اتفاقی را پیش‌بینی می‌کرد، با ساخت دو اسپین‌آف بر اساس این فیلم موافقت کرده است. اولین اسپین‌آف یک سریال انیمیشنی بوده و به تعدادی از شخصیت‌های اصلی هنگام اولین فازهای شیوع ویروس می‌پردازد. دومین اسپین‌آف یک فیلم لایو اکشن بوده و روی لودویک دیتر تمرکز دارد.

شعبه بریتانیا و ایرلند نتفلیکس دقایقی قبل ویدیویی را در کانال یوتیوب خود قرار داد که بررسی نما به نما تریلر Army of the Dead است. زک اسنایدر که وظیفه نویسندگی و کارگردانی را بر عهده داشته، شخصا در ویدیو حضور یافته و توضیحات جالبی را درباره بخش‌های مختلف ارائه می‌دهد؛ برای مثال، در ویدیو فاش می‌شود زامبی‌ها از یک استخر سرپوشیده به عنوان مقر خود استفاده می‌کنند. زئوس که رهبری موجودات خونخوار را بر عهده دارد پس از گاز گرفتن، انسان‌ها را به داخل استخر می‌اندازد تا به زامبی آلفا تبدیل شود اما برخی از آن‌ها جان خود را از دست دادند. وجود استخوان‌ها در در کف استخر به همین موضوع اشاره دارد.

زک اسنایدر در بخش دیگری از درباره زامبی ببر صحبت می‌کند. با توجه به صحبت‌های او، قرار بود یک صحنه وجود داشته که در آن شاهد باغ وحشی با حضور زامبی‌ها هستیم. این صحنه به نسخه نهایی فیلمنامه راه نیافت اما به جای آن شاهد زامبی ببر هستیم. از دیگر نکاتی که فاش شد، می‌توان به صحنه‌ای اشاره کرد که در آن دوربین از روی کانتینرها عبور کرده و شهر لاس وگاس را نشان می‌دهد که زامبی‌ها در همه نقاطش حضور دارند. به گفته اسنایدر، تقریبا تمامی زامبی‌های این صحنه با جلوه‌های ویژه ساخته شدند اما کانتینرها و مواردی که برای ساخت صحنه استفاده شده واقعی هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا