دموی Yooka-Laylee and the Impossible Lair به‌زودی منتشر می‌شود

برای تمامی پلتفرم‌ها

نسخه‌ی دموی Yooka-Laylee and the Impossible Lair

استودیوی پلی‌تونیک گیمز با انتشار یک توییت اعلام کرد نسخه‌ی دموی Yooka-Laylee and the Impossible Lair طی روز‌های آینده در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

تعدادی از اعضای استودیوی رر (Rare) پس از جدایی تصمیم به ساخت استودیوی بازیسازی جدیدی گرفتند که بعدها پلی‌تونیک گیمز (Playtonic Games) نام گرفت. این استودیو نخستین پروژه‌ی خود را تحت عنوان Yooka-Laylee در وبسایت کیک‌استارتر قرار داد تا بتواند بودجه‌ی ساخت را تامین کند. این بازی پلتفرمر به‌شدت مورد توجه‌ی کاربران قرار گرفت و هزینه‌ها به‌سرعت تامین شد، به‌طوری که Yooka-Laylee در حال حاضر سریع‌ترین بازی ویدیویی است که توانست به رقم یک میلیون دلار در کیک‌استارتر برسد.

اگرچه این بازی پلتفرمر بازخوردهای متوسطی را از سوی منتقدان دریافت کرد اما عملکرد مالی‌اش مطابق انتظار سازنده بود. بنابراین، پلی‌تونیک گیمز تصمیم گرفت تا نسخه‌ی جدید آن را توسعه دهد. نتیجه‌ی کار، یک نسخه‌ی اسپین‌آف تحت عنوان Yooka-Laylee and the Impossible Lair بود که اوایل اکتبر سال گذشته‌ی میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه شد. این بازی نقدهای بهتری را در مقایسه با نسخه‌ی اول به‌دست آورد.

استودیوی پلی‌تونیک گیمز با انتشار یک توییت از طریق حساب رسمی خود از توییتر اعلام کرد نسخه‌ی دموی Yooka-Laylee and the Impossible Lair طی روز‌های آینده‌ در دسترس قرار می‌گیرد. مطابق انتظار، نسخه‌ی دمو کاملا رایگان بوده و برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد. طبق اعلام پلی‌تونیک، نسخه‌ی دمو در تاریخ ۳ بهمن (مصادف با ۲۳ ژانویه) برای دارندگان رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. پس از آن نوبت به دارندگان دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ می‌رسد که از تاریخ ۱۰ بهمن (مصادف با ۳۰ ژانویه) قادر به تجربه‌ی دمو خواهند بود.

نسخه‌ی دمو برای دارندگان کنسول‌های ایکس‌باکس وان هم منتشر می‌شود اما سازندگان فعلا تاریخ انتشاری را برای آن در نظر گرفته‌اند. بنابراین، این دسته از علاقه‌مندان باید مدت زمان بیشتری را نسبت به دیگران صبر کنند. در ضمن، پلی‌تونیک گیمز وارد جزئیات شده و محتویات نسخه‌ی دموی Yooka-Laylee and the Impossible Lair را هم مشخص کرد. طبق اعلام این استودیو، نسخه‌ی مد نظر شامل مجموعه‌ی هیجان‌انگیزی از مراحل دو بُعدی، یکی از چالش‌های مرتبط با پیجی (واحد پول داخل بازی)، تانیک‌ها و چند مورد دیگر می‌شود. در صورت خریداری نسخه‌ی کامل، میزان پیشرفت‌های انجام شده به بازی اصلی انتقال پیدا می‌کنند.

بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair همانند نسخه‌ی اول درباره‌ی ماجراجویی‌های یک آفتاب پرست به نام یوکا و یک خفاش به نام لیلی است. کپیتال بی، شخصیت منفی بازی، قصد دارد با استفاده از دستگاه جدید قلمرو زنبورها را به بردگی خود در بیاورد. در چنین شرایطی، یوکا و لیلی باید تمام تلاش خود را به‌ کار بگیرند تا نقشه‌های او را نقش بر آب کنند. همانند دیگر بازی‌های پلتفرمر، کاربر باید در هر مرحله تعداد مشخصی از آیتم‌ها را جمع‌ آوری کند تا به مرحله‌ی بعد دسترسی داشته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا