1%
  • 0/10

ترکیب رم و حافظه ردمی K70 و K70 پرو مشخص شد

ترکیب رم و حافظه ردمی K70 و K70 پرو مشخص شد ۰ ۰۶ آذر ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
ردمی K70 رم و حافظه

از آن جایی که ردمی به زودی از گوشی‌های سری ردمی K70 رونمایی می‌کند به تازگی شاهد لو رفتن مشخصات رم و حافظه داخلی آن‌ها بوده‌ایم.

ردمی قرار است ۲ روز دیگر از گوشی‌های سری K70 احتمالا در سه مدل استاندارد، پرو E رونمایی کند. تاکنون اطلاعات زیادی از این گوشی‌ها منتشر شده اما به تازگی شاهد لو رفتن ترکیب رم و حافظه داخلی دو مدل استاندارد و پرو یعنی ردمی K70 و K70 پرو بوده‌ایم.

اینطور که از خبرها پیداست، شرکت چینی در نظر دارد در رویداد پیش رو، از ردمی بوک ۱۶ ۲۰۲۴، ردمی واچ ۴ و ردمی بادز ۵ پرو رونمایی کند. اما گل سر سبد ماجرا همان گوشی‌های سری ردمی K70 خواهند بود که با در نظر گرفتن اطلاعات امروز، به نظر نمی‌رسد چیز تازه‌ای در رابطه با آن‌ها وجود داشته باشد که بخواهیم بدانیم.

طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده، می‌دانیم ردمی K70 به عنوان مدل استاندارد از این سری قرار است در سه مدل راهی بازار شود که خوشبختانه در هر سه مدل از ۱۶ گیگابایت رم بهره خواهد برد. همچنین مدل پایه ۲۵۶ گیگابایت و گران‌ترین مدل هم ۱ ترابایت حافظه خواهد داشت و این یعنی رم و حافظه مدل میانی ردمی K70 باید ۱۶/۵۱۲ گیگابایت باشد.

در رابطه با مدل ردمی K70 پرو هم تقریبا مشخصات رم و حافظه مشابهی را شاهد هستیم با این تفاوت که گران‌ترین مدل این گوشی دیگر ۱۶ گیگابایت رم ندارد و به ۲۴ گیگابایت رم مجهز خواهد شد تا بدین ترتیب شاهد یکی از جذاب‌ترین پرچم‌داران سال ۲۰۲۴ باشیم.

متأسفانه در این خبر اشاره‌ای به ردمی K70E نشده اما انتظار می‌رود این محصول از مشخصات فنی ضعیف‌تری برخوردار باشد چون گفته می‌شود ردمی K70 بین این مدل و مدل پرو قرار دارد که با در نظر گرفتن مدل پرو به عنوان بهترین مدل، مدل E باید ضعیف‌ترین آن‌ها باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments