1%
  • 0/10

شیائومی میکس فولد 4 با بدنه‌ی باریک به زودی به بازار جهانی می‌آید

شیائومی میکس فولد 4 با بدنه‌ی باریک به زودی به بازار جهانی می‌آید ۰ ۱۴ تیر ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک
شیائومی میکس فولد 4

شیائومی میکس فولد 4 یکی از گوشی‌های تاشوی جذاب شیائومی است که شرکت چینی به زودی آن را با بدنه‌ی بسیار باریک راهی بازار جهانی می‌کند.

شیائومی در ساخت گوشی‌های تاشو طی چند سال اخیر عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است. اما تاکنون گوشی‌های زیادی را راهی بازار جهانی نکرده است. اما اینطور که پیداست، جدیدترین گوشی تاشوی این شرکت با نام شیائومی میکس فولد 4 قرار است به زودی به بازار جهانی بیاید.

به تازگی یکی از معروف‌ترین افشاگران حوزه‌ی فناوری یعنی Ice Universe، خبر مربوط به عرضه‌ی جهانی این گوشی را منتشر کرده است. او همچنین در صحبت‌های خود گفته که این گوشی به شکل قابل توجهی باریک خواهد بود؛ حتی باریک‌تر از آنر مجیک V3 که یکی از باریک‌ترین گوشی‌های تاشوی جهان به حساب می‌آید.

شرکت آنر در حال آماده‌سازی برای عرضه گوشی تاشو جدید خود در تاریخ 12 ژوئیه است (22 تیر). این شرکت تأیید کرده که این گوشی در حالت بسته کمتر از 9.9 میلی‌متر و در حالت باز کمتر از 4.7 میلی‌متر ضخامت خواهد داشت.

شیائومی میکس فولد 4 زودتر از انتظار به بازار جهانی می‌آید

شیائومی هم به تازگی اعلام کرده که قصد دارد فولد 4 را به زودی راهی بازار جهانی کند. این اتفاق به احتمال زیاد در همین ماه در کشور چین رخ خواهد داد. این در حالی است که شیائومی دو گوشی قبلی از سری میکس فولد خود را در ماه آگوست راهی بازار کرده بود.

اما نکته‌ی مهم دیگر پیرامون گوشی تاشوی جدید شیائومی این است که شرکت قصد دارد این گوشی را وارد بازار جهانی کند. بدین ترتیب باید آن را نخستین گوشی تاشوی شرکت چینی بدانیم که به بازارهای خارج از چین هم می‌آید. در کنار این محصول، شیائومی همچنین اولین گوشی تاشوی صدفی خود به نام میکس فلیپ را هم معرفی خواهد کرد. اما نمی‌دانیم آیا این محصول هم به بازارهای جهانی می‌آید یا خیر.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments