1%
  • 0/10

شیائومی 14 اولترا احتمالا فریم تیتانیومی خواهد داشت؛ اما یک مشکل وجود دارد!

تیتانیوم فقط به یک مدل خاص محدود خواهد شد!

شیائومی 14 اولترا احتمالا فریم تیتانیومی خواهد داشت؛ اما یک مشکل وجود دارد! ۰ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
شیائومی 14 اولترا تیتانیومی

اینطور که به نظر می‌رسد، شیائومی می‌خواهد برای ساخت شیائومی 14 اولترا از فریم تیتانیومی استفاده کند؛ اما نه برای همه‌ی مدل‌های آن.

یکی از بزرگ‌ترین اتفاقاتی که قرار است در رویداد MWC 2024 رخ دهد، رونمایی از گوشی شیائومی 14 اولتراست. محصولی که این روزها خبرهای زیادی را پیرامون آن شاهد هستیم. آخرین خبری که افشاگران از این گوشی منتشر کرده‌اند، به دوربین و مشخصات فنی آن مربوط می‌شود.

شیائومی اعلام کرده که سری 14 از پرچم‌داران خود را قبل از نمایشگاه MWC 2024 راهی بازار خواهد کرد. اما اسمی از مدل اولترا نیاورده است. اگرچه شرکت چینی تیزرهای مختلفی از این گوشی منتشر کرده اما این گوشی را هنوز در بازار چین هم عرضه نکرده است.

با این حال به تازگی فهمیدیم که شیائومی 14 اولترا قرار است فریم تیتانیومی داشته باشد. اما نه در تمام مدل‌ها، بلکه فقط در یک مدل خاص.

شیائومی 14 اولترا فریم آلومینیومی خواهد داشت اما شاید با فریم تیتانیومی در یک سری از مدل‌ها عرضه شود

اینطور که پیداست، ظاهرا شیائومی نمی‌خواهد تمام مدل‌های این گوشی را به فریم تیتانیومی مجهز کند. به جای این کار، به گزارش 91mobiles این شرکت قصد دارد مثل بسیاری از شرکت‌های دیگر، از فریم آلومینیومی برای پرچم‌دار قدرتمندش استفاده کند.

البته شیائومی 14 پرو از فریم تیتانیومی بهره می‌برد؛ در نتیجه شیائومی شاید تصمیم بگیرد در یک مدل خاص از شیائومی 14 اولترا از فریم تیتانیومی استفاده کند. فریمی که در مدل پرو، امتحان خودش را هم پس داده است.

شیائومی 14 اولترا شاید با سه مدل مختلف در دسترس قرار بگیرد

اینطور که از خبرها پیداست، شیائومی می‌خواهد در مدل اولترا از پرچم‌دار 2024 خود، از ترکیب حافظه‌ی رم و حافظه‌ی داخلی 256/12، 512/16 و 1024/16 گیگابایت استفاده کند. به نظر می‌رسد خبری از مدل 24 گیگابایتی نخواهد بود؛ همان میزان رمی که در ردمی K70 اولترا شاهد هستیم. البته این گوشی فقط در چین در دسترس قرار دارد.

با این کار، شیائومی قطعا یک هدف داشته و آن هم این بوده که قیمت مدل اولترا را در یک محدوده‌ی معقول نگه دارد. چون مدل 1TB/24 گیگابایتی قطعا از قیمت سرسام‌آوری برخوردار می‌بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments