1%
  • 0/10

شیائومی ۱۴ پرو شارژر ۱۲۰ واتی خواهد داشت

شیائومی ۱۴ پرو شارژر ۱۲۰ واتی خواهد داشت ۰ ۰۷ مهر ۱۴۰۲ علم و فناوری کپی لینک
شیائومی ۱۴ پرو شارژر

شیائومی ۱۴ پرو یکی از گوشی‌های مورد انتظار شیائومی برای اواخر امسال است که گفته می‌شود از شارژر ۱۲۰ واتی پشتیبانی خواهد کرد.

شیائومی قصد دارد اواخر امسال از گوشی‌های سری شیائومی ۱۴ در دو مدل استاندارد و پرو رونمایی کند. در همین راستا کاملا طبیعی است که این روزها خبرهای زیادی پیرامون آن‌ها منتشر شود. یکی از این خبرها در رابطه با مدل پرو است که گفته می‌شود شارژر ۱۲۰ واتی خواهد داشت.

طبق اطلاعات منتشر شده از سازمان صدور گواهی 3C، یک گوشی با شماره مدل 23116PN5BC قرار است شارژر ۱۲۰ واتی داشته باشد. گفته می‌شود این شماره مدل مربوط به شیائومی ۱۴ پرو است. البته با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط همین سازمان، شیائومی ۱۴ قرار است شارژر ۹۰ واتی داشته باشد که پیشرفت خوبی در مقایسه با شیائومی ۱۳ به حساب می‌آید اما با تجهیز مدل پرو به شارژر ۱۲۰ واتی، پیشرفت خاصی را در مقایسه با قبل شاهد نخواهیم بود که البته خبر بدی هم نیست.

سری شیائومی ۱۴ طبق اطلاعاتی که در اختیار داریم قرار است ماه آینده رسما راهی بازار شود. گفته می‌شود برای این گوشی از اسنپدراگون ۸ نسل ۳ به عنوان قلب تپنده استفاده خواهد شد که گفته می‌شود ۲۴ اکتبر (2 آبان) رونمایی خواهد شد. از آن جایی هم که در تاریخ ۱۱ نوامبر (20 آبان)، رویدادی تحت عنوان Singles’ Day در کشور چین برگزار خواهد شد که از آن به عنوان روز خرید یاد می‌شود، این احتمال وجود دارد که شیائومی در این روز از پرچم‌دارانش رونمایی کند.

در این تاریخ شهروندان مشغول خرید می‌شوند و قاعدتا چه روزی بهتر از آن برای شیائومی که پرچم‌دارانش را راهی بازار کند. البته در این تاریخ، شیائومی ۱۴ و ۱۴ پرو در بازار چین در دسترس قرار می‌گیرند و حداقل باید ۲ ماه منتظر بمانیم تا در بازار جهانی هم شاهد این گوشی‌ها باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments