آیا به تاریخ انتشار بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition نزدیک هستیم؟

درجه سنی این بازی در ESRB ثبت شد

آیا به تاریخ انتشار بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition نزدیک هستیم؟ نیکان صبوری ۰ ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Xenoblade Chronicles

به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition برای کنسول نینتندو سوییچ نزدیک است.

Xenoblade Chronicles یک بازی در سبک اکشن نقش‌آفرینی بوده که در سال ۲۰۱۰ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول Wii منتشر شد و با انتشار آن، تحسین منتقدین و بازیکنان را به همراه داشت. این اثر جذاب در سال ۲۰۱۵ برای کنسول دستی 3DS بازسازی و حال قرار است به جمع بازی‌های نینتندو سوییچ بپیوندد.

نسخه‌ی پورت شده و اصلاح شده‌ی بازی با نام Xenoblade Chronicles: Definitive Edition، اولین بار در جریان نمایش Nintendo Direct سال ۲۰۱۹ میلادی همراه با یک تریلر کوتاه معرفی شد. این بازی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی قسمت اول محسوب می‌شود که با حفظ مکانیک‌ها و پایه‌های اصلی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. حال به نظر می‌رسد که به تاریخ انتشا‌ر بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition نزدیک هستیم.

چندی پیش یک سایت رده‌بندی در کره‌ی جنوبی، بازی را در لیست خود قرار داد و حالا نظام رده‌بندی ESRB این عنوان را به سایت خود اضافه کرده است. همواره چند ماه قبل از انتشار، رده‌بندی سنی بازی‌ها اعلام می‌شوند، بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که به زودی شاهد عرضه‌ی جهانی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition خواهیم بود. همچنین ماه گذشته شایعاتی در خصوص تاریخ انتشار بازی در برخی از سایت‌ها منتشر شد که طبق گزارش‌ها و شایعات، این بازی انحصاری در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۹ (۲۹ می ۲۰۲۰) به بازار جهانی عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا