منتظر برگزاری کنفرانس ایکس باکس در تابستان پیش‌رو باشید

بازگشت به لس آنجلس

کنفرانس ایکس باکس

با استناد بر بیانیه ردموندی‌ها، ایکس باکس با برگزاری یک کنفرانس به شهر لس آنجلس بازمی‌گردد.

مایکروسافت در سال گذشته میلادی عملکرد بسیار خوبی در زمینه عرضه بازی‌های فرست پارتی نداشت و انتشار  اغلب آثار انحصاری آن‌ها به سال ۲۰۲۳ میلادی موکول شدند. به همین خاطر، به نظر می‌رسد که ردموندی‌ها در طول سال جاری رویدادهای متنوعی را برای نمایش آثار جدید خود برگزار می‌کنند.

در همین راستا، دیروز بود که مراسم Developer_Direct توسط مایکروسافت برگزار شد که در جریان مراسم، این ناشر به برنامه‌های آتی خود برای برگزاری رویدادها در تابستان اشاره کرد. با استناد بر اظهارات ردموندی‌ها، گویا ایکس باکس در تابستان پیش‌رو یک کنفرانس در شهر لس آنجلس برگزار می‌کند که البته هنوز جزئیاتی در رابطه با آثار حاضر و زمان دقیق برگزاری آن در دسترس نیست.

مایکروسافت در این زمینه توضیح می‌دهد:

تیم‌های ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند و هم اکنون بی‌صبرانه منتظر برگزاری شوکیس سالانه خود در این تابستان در شهر لس آنجلس هستند. در این رویداد جزئیات بیشتری از عناوین آینده را با هواداران خود به اشتراک می‌گذاریم.

در حالی که مایکروسافت به صراحت به حضور در مراسم E3 2023 اشاره نکرده، اما گفتنی است که این نمایشگاه سالانه قرار است در تابستان پیش‌رو در شهر لس آنجلی برگزار شود. بدین ترتیب، ظاهرا مایکروسافت به طور غیرمستقیم، به عنوان اولین شرکت ناشر حضور خود در این مراسم را تایید کرده است.

اگر خاطرتان باشد، مایکروسافت در سال ۲۰۱۹ میلادی در این رویداد حضور داشت و بعد از آن به خاطر شیوع ویروس کرونا، این مراسم گاها لغو یا به طور دیجیتالی برگزار شد. جدا از مایکروسافت، هنوز مشخص نیست که کدام یک از شرکت‌های ناشر در این مراسم حضور خواهند داشت. ناگفته نماند که کمپانی سونی در سال‌های گذشته همکاری خود با E3 را به کلی متوقف کرد و به‌جای حضور در آن، کنفرانس‌های اختصاصی خود با نام‌های پلی استیشن شوکیس و استیت آو پلی را برگزار می‌کند.

بر اساس بیانیه اخیر انجمن سرگرمی‌های نرم‌افزاری ایالات متحده، نمایشگاه E3 2023 به صورت حضوری در مرکز همایش‌های شهر لس انجلس برگزار می‌شود بخش دیجیتالی این رویداد زودتر از نمایشگاه حضوری، در تاریخ ۱۱ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (۲۱ خرداد ۱۴۰۲) آغاز می‌شود و رویداد اصلی به طور حضوری نیز از تاریخ ۱۳ تا ۱۶ ژوئن سال آینده میلادی (۲۳ تا ۲۶ خرداد ماه ۱۴۰۲) برگزار خواهد شد.

رویداد ای تیری در مجموع با دوران اوج خود فاصله‌ زیادی گرفته و در طول سال‌های اخیر، دوران چندان خوبی را سپری نکرده است. از این رو، برگزاری رویداد سال جاری و احیای دوباره‌ آن به حمایت بی‌چون و چرای بازی‌سازان بزرگ و شرکت‌های ناشر سرشناس نیاز دارد. موضوعی که سازمان ESA به خوبی به آن آگاه بوده و با به کارگیری تمام تلاش خود و همکاری با رید پاپ، سعی بر این دارد که ای‌تری امسال را به بهترین شکل ممکن برگزار کند.

جدا از مراسم ای‌تیری، دوره بعدی مراسم سامر گیم فست با شعار جشن جهانی طرفداران برای آنچه که در راه بازی‌های ویدیویی هستند، قرار است در قالب یک رویداد زنده در روز پنج‌شنبه، ۸ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (۱۸ خرداد ماه سال ۱۴۰۲)، یک هفته زودتر از ای‌تیری ۲۰۲۳، با مجری‌گری جف کیلی در سالن تئاتر یوتیوب در پارک هالیوود در شهر اینگلوود کالیفرنیا برگزار شود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با برگزاری کنفرانس ایکس باکس در شهر لس آنجلس و احتمال حضور ردموندی‌ها در مراسم E3 2023 چیست؟ شما چه انتظارهایی از مایکروسافت برای سال ۲۰۲۳ میلادی دارید؟ به نظر شما، آیا پلی استیشن نیز همکاری خود با انجمن سرگرمی‌های نرم‌افزاری ایالات متحده را از سر می‌گیرد؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا