هفته‌ی آینده می‌توانید اولین نمایش از اجرای بازی‌ها روی ایکس‌باکس سری ایکس را تماشا کنید

هم‌چنین اولین نمایش از نسخه‌ی جدید و بین نسلی Assassin's Creed!

اولین نمایش اجرای بازی روی ایکس‌باکس سری ایکس

شرکت مایکروسافت قصد دارد تا هفته‌ی آینده، از اولین نمایش گیم‌پلی اجرای بازی‌ها روی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس پرده‌برداری کند.

قسمت بعدی نمایش‌های Inside Xbox را می‌توان یک قسمت ویژه از این برنامه تلقی کرد؛ چرا که در تاریخ ۷ می (۱۸ اردیبهشت) بالاخره می‌توانیم اولین نمایش از اجرای بازی‌ها روی کنسول جدید شرکت مایکروسافت با نام ایکس‌باکس سری ایکس را ببینیم. لازم به ذکر است که این نمایش با اولین نگاه ما به گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla همراه می‌شود.

در طی چند ماه گذشته، مایکروسافت به صورت کامل از ظاهر نهایی و مشخصات سخت‌افزاری کنسول نسل نهمی خودش رونمایی کرده است؛ با این حال، هنوز موفق نشدیم تا نحوه‌ی اجرای یک بازی روی ایکس‌باکس سری ایکس را مشاهده کنیم. حال این کمپانی اعلام کرده که آنها قصد دارند تا با همکاری با شرکت یوبی‌سافت، اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla را روی این کنسول اجرا کرده و به نمایش عموم در بیاورند. لازم به ذکر است که نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Assassin’s Creed، تنها بازی نخواهد بود که در قسمت بعدی برنامه Inside Xbox روی ایکس‌باکس سری ایکس به نمایش در خواهد آمد و شاهد اجرای بازی‌های دیگری روی این پلتفرم نسل نهمی خواهیم بود؛ با این اوصاف، هنوز مشخص نیست که چه بازی‌های دیگری روز پنج شنبه روی ایکس‌باکس سری ایکس به اجرا در خواهند آمد.

در همین جریان، آرون گرینبرگ، مدیر عامل بخش بازاریابی ایکس‌باکس در توییتر خودش اینگونه خبر از این موضوع داد:

هفته‌ی آینده همکاران ما اولین نمایش از گیم‌پلی یک بازی روی ایکس‌باکس سری ایکس را به نمایش در خواهند آورد و ما از این بابت بسیار هیجان زده هستیم. باید بدانید که تیم‌های استودیوهای ایکس‌باکس به سختی در حال کار روی برنامه‌های تابستانی هستند.

با توجه به اظهارات منتشر شده از سوی گرینبرگ، به نظر می‌رسد که بیشتر شاهد نمایش‌هایی از بازی‌های Third-Party به جای بازی‌های انجصاری همچون Halo: Infinite روی ایکس‌باکس سری ایکس باشیم.

از کنسول ایکس‌باکس سری ایکس، برای اولین بار در جریان مراسم The Game Awards 2019 رونمایی شد. این کنسول بر خلاف پلتفرم‌های قبلی که به شکل افقی بودند، دارای حالتی عمودی است. همچنین، چند ماه بعد از رونمایی از شکل ظاهری کنسول، مایکروسافت از طریق چند وب‌سایت، از قابلیت‌های جدید، مشخصات سخت‌افزاری و طراحی کنترلر این کنسول نسل نهمی پرده‌برداری کرد. در نهایت باید دید که این کنسول در زمان عرضه، چه عملکردی از خودش به جای خواهد گذاشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا