چه مقدار از حافظه‌ی داخلی ایکس‌باکس سری اس قابل استفاده است؟

مقایسه‌ها ادامه دارند

حافظه‌ی داخلی ایکس‌باکس سری اس

یکی از کاربران ردیت (Reddit) از جزئیات حافظه‌ی داخلی ایکس‌باکس سری اس اطلاعاتی را منتشر کرده است.

با نزدیک‌تر شدن به شروع نسل جدید، هر روز اطلاعات تازه‌ی از کنسول‌های مورد انتظار منتشر می‌شود. تنها یک هفته باقی مانده تا مایکروسافت دو کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس را عرضه کند و همه برای این اتفاق هیجان‌زده هستند. در این میان، به تازگی اخباری منتشر شده که از جزئیات ایکس‌باکس سری اس خبر می‌دهد.

یکی از کاربران ردیت که نامش uspead20 است، ادعا می‌کند که یک هفته‌ی کامل کنسول ایکس‌باکس سری اس را در اختیار داشته و از آن استفاده کرده است. به گفته‌ی این فرد، ۳۶۴ گیگابایت حافظه‌ی قابل استفاده برای بازی‌ها و برنامه‌های نصب شده روی SSD با حجم ۵۱۲ گیگابایت، وجود دارد. برای مقایسه، کنسول پلی‌‌استیشن 5 دارای ۶۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی قابل استفاده است. همچنین، برادر بزرگ‌تر ایکس‌باکس سری اس یعنی ایکس‌باکس سری ایکس هم دارای ۸۰۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی قابل استفاده است.

با وجود آن‌که این کاربر ردیت برای اثبات ادعای خود، عکس کنسول را منتشر کرده، اما نمی‌توانیم به‌طور کامل به گفته‌های او استناد کنیم. در واقع، هنوز مایکروسافت به صورت رسمی این خبر را تایید نکرده است. لازم به ذکر است که به گفته‌ی ردموندی‌ها، کنسول ایکس‌باکس سری اس ۲۹۹ دلار قیمت دارد.

کنسول‌های نسل نهمی شرکت مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس هر دو در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ (مصادف با ۲۰ آبان ۱۳۹۹) به صورت جهانی عرضه‌ می‌شوند. همچنین، کنسول رقیب، پلی‌استیشن 5، قرار است از تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان ماه) در آمریکای شمالی، استرالیا و شرق آسیا و در ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) در سایر نقاط جهان در دسترس قرار بگیرد.

به تازگی مقاله‌ی جالبی از حقیقت‌های پیرامون ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شده که می‌توانید آن را از سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا