1%
  • 0/10

بازی جدید خالق Assassin’s Creed با همکاری ایکس باکس ساخته می‌شود

یک پروژه مرموز

بازی جدید خالق Assassin’s Creed با همکاری ایکس باکس ساخته می‌شود ۰ ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید خالق Assassin's Creed

گزارش‌ها نشان می‌دهد خالق سری پرطرفدار Assassin’s Creed با همکاری ایکس باکس در حال ساخت یک بازی جدید است.

در حالی که ایکس باکس در طول نسل هشتم و اوایل نسل نهم صنعت بازی‌ها از نظر تنوع و تعداد بازی‌های باکیفیت عملکرد چندان خوبی نداشت، اما این کمپانی به لطف تصاحب شرکت‌های بزرگ از جمله اکتیویژن و بتزدا و همکاری با استودیوهای مختلف، هم اکنون در حال توسعه بازی‌های بزرگ و مورد انتظاری است.

در این میان، ساعاتی پیش یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها به نام eXtas1s در پیامی اعلام کرد پاتریس دسیلتس، خالق سری اساسینز کرید، در حال حاضر با همکاری ایکس باکس مشغول توسعه یک بازی جدید است. به گفته این منبع، او وظیفه نشر بازی را برعهده دارد.

بر اساس اظهارات این افشاگر، بازی جدید خالق Assassin’s Creed توسط استودیو Panache Digital Games و با استفاده از موتور سازنده آنریل انجین 5 ساخته می‌شود. البته، هنوز جزئیاتی از این بازی در دسترس نیست و نام، تاریخ معرفی و کلیات داستان و گیم‌پلی آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

البته، شایعه شده که این بازی احتمالا برای عرضه در سال ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ میلادی برنامه‌ریزی شده است. با توجه به اینکه این بازی با همکاری ایکس باکس ساخته می‌شود، چندان دور از انتظار نیست که در آینده به طور انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس و پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود.

دقت داشته باشید که این گفته‌ها هنوز توسط پاتریس دسیلتس تایید نشده و اظهارات فوق در حد یک شایعه محسوب می‌شود. با این حال، ایکس باکس با استودیوهای ترد پارتی متعددی از جمله کوجیما پروداکشنز وارد همکاری شده تا عناوین جدید و متنوعی را در سبک‌های مختلف به دست کاربرهای خود برساند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments