مایکروسافت برای رویداد X019 برنامه‌های زیادی دارد

بازی‌های جدید، عنوان‌های جدید برای اشتراک ماهانه Game Pass و پروژه بزرگ xCloud

مایکروسافت برای رویداد X019

مایکروسافت برای رویداد X019 برنامه‌های هیجان‌انگیزی آماده کرده است که شامل معرفی ۱۲ بازی جدید، رونمایی از عناوین جدید برای Game Pass و اخباری در خصوص پروژه xCloud است.

رویداد سالانه‌ی X0 که توسط مایکروسافت برای نمایش دستاورد‌های جدید ایکس‌باکس به نمایش گذاشته می‌شود و در فرم جدید خود برای دومین سال پیاپی در حال برگزاری است، از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ آبان (۱۴ تا ۱۶ نوامبر) سال جاری در شهر لندن واقع در کشور بریتانیا جریان خواهد داشت.

در نمایش قبلی مایکروسافت یعنی Xbox Inside، اشاراتی در خصوص محتویات رویداد X019 شد. حساب رسمی ایکس‌باکس در توییتر پستی در خصوص رویداد پیش‌رو منتشر و در آن بیان کرد که قرار است ۱۲ بازی مختلف نمایش داده شود که عناوین جدید هم بین آن‌ها وجود خواهد داشت. همچنین در این رویداد از بازی‌های جدیدی برای اشتراک ماهانه‌ی گیم پس برای کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی رونمایی خواهد شد. اخباری مهم نیز در خصوص پروژه‌ای مرتبط با سرویس xCloud در این رویداد اعلام خواهد شد.

به نظر می‌رسد مایکروسافت برای رویداد X019 سورپرایز‌هایی دارد، مخصوصا معرفی بازی‌های جدید برای Game Pass که هیچ‌گونه نمی‌توان آن را پیش‌بینی کرد. در بین عناوینی که نمایش داده می‌شود احتمالا تعدادی از آن‌ها بازی‌های بین نسلی خواهند بود در ضمن به نظر می‌رسد که در این رویداد از پروژه‌ی اسکارلت خبری نباشد، زیرا ماه پیش طرفداران در این مورد از مدیریت بازاریابی ایکس‌باکس یعنی آرون گرینبرگ سوالاتی پرسیدند که در جواب به آنها گفت:

در رویداد X019 ما فقط روی بازی، بازی، بازی، بازی و بازی تمرکز خواهیم کرد.

همانطور که گفته شد رویداد X019 از تاریخ ۲۳ آبان سال جاری شروع خواهد شد و علاقه‌مندانی که موفق به حضور در این رویداد نشده‌اند، می‌توانند از طریق پلتفرم‌های استریمر همچون توییچ، میکسر و یوتویوب آن را دنبال کنند. نظر شما در خصوص این خبر چیست و احتمال رونمایی چه بازی‌هایی را خواهید داد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا