بازی‌‌های رایگان ماه دسامبر ایکس‌باکس لایو گلد مشخص شدند

The Raven Remastered و حتی Saints Row!

بازی‌های رایگان ماه دسامبر ۲۰۲۰ ایکس‌باکس

شرکت مایکروسافت ساعاتی پیش از فهرست اسامی بازی‌های رایگان ماه دسامبر ۲۰۲۰ ایکس‌باکس لایو گلد پرده برداشت که شامل عناوین The Raven Remastered و Bleed 2 برای کنسول ایکس‌باکس وان می‌شود.

طبق روال همیشه، شرکت نامدار مایکروسافت در روزهای پایانی ماه نوامبر، لیست بازی‌های رایگان ماه دسامبر سرویس ایکس‌باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت که مشابه گذشته، این بار نیز دو بازی رایگان برای کنسول ایکس‌باکس وان و دو بازی رایگان برای کنسول نسل هفتمی ایکس‌باکس 360 در نظر گرفته شده است. بر اساس بیانیه‌ی اخیر ردموندی‌ها، The Raven Remastered اولین بازی رایگان ماه آتی است که از روز یازدهم آذر ماه الی یازدهم دی ماه در دسترس بازیکنان و کاربران سرویس مذکور قرار خواهد می‌گیرد.

این بازی در سال ۱۹۶۴ میلادی در شهر لندن جریان دارد؛ جایی که شما در نقش یک پلیس به نام Anton Jacob Zellner باید یک سارق افسانه‌ای که به کلاغ (The Raven) معروف است را پیدا کنید! در وهله‌ی اول، شاید کلیات داستان ساده به نظر رسد، اما این سارق حرفه‎‌ای همواره یک قدم از شخصیت اصلی جلوتر بوده و مهم‌تر اینکه شخصیت‌های بازی هرگز تمام واقعیت را برای این پلیس وظیفه‌شناس بازگو نمی‌کنند. این عنوان که در واقع برای نسل هفتم ساخته شده بود، برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ میلادی روانه بازار شد که بعد از گذشت چهار سال، کمپانی THQ Nordic نسخه‌ی ریمستر و نسل هشتم بازی را منتشر کرد.

دیگر بازی رایگان این ماه ردموندی‌ها، Bleed 2 نام دارد. اثری که نزدیک به چهار سال از انتشار آن می‌گذرد. این عنوان شما را در نقش یک دختر قهرمان به نام Wryn قرار می‌دهد که باید در هفت رده‌ی مختلف، با بیش از ۲۵ باس جون‌سخت مبارزه کنید و جهان را از شر افراد شوم نجات دهید.

در ادامه، پشتیبانی مایکروسافت از کنسول نسل هفتم خود همچنان ادامه دارد، به طوری که این کمپانی نامدار در ماه دسامبر دو بازی Saints Row: Gat Out of Hell و Stacking را برای کاربران ایکس‌باکس 360 در نظر گرفته است. این دو بازی به ترتیب از روزهای یازدهم و بیست و ششم آذر ماه به مدت پانزده روز به طور رایگان در دسترس مشترکین سرویس ایکس‌باکس لایو گلد قرار خواهند گرفت. لازم به ذکر است که هر دو بازی نسل هفتم به لطف پشتیبانی از قابلیت Backward Compatibility روی ایکس‌باکس وان نیز قابل اجرا است که در این صورت، می‌توانید از تجربه‌ی رایگان هر چهار بازی مذکور لذت ببرید. علاوه بر این، بد نیست اشاره کنم که ارزش بازی‌های رایگان ماه جولای تقریبا برابر با ۷۵ دلار است که بی‌شک دریافت آن‌ها ارزشمند خواهد بود.

در ادامه می‌ توانید فهرست بازی‌های رایگان ماه دسامبر ۲۰۲۰ سرویس ایکس‌باکس لایو گلد را به همراه تاریخ عرضه هر یک مشاهده کنید.

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس وان:

  • The Raven Remastered – از ۱۱ آذر الی ۱۱ دی (۱ تا ۳۱ دسامبر)
  • Bleed 2 – از ۲۶ آذر الی ۲۶ دی (۱۶ دسامبر تا ۱۵ ژانویه)

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس 360:

  • Saints Row: Gat out of Hell – از ۱۱ الی ۲۵ آذر (۱ تا ۱۵ دسامبر)
  • Stacking – از ۲۶ آذر الی ۱۱ دی (۱۶ تا ۳۱ دسامبر)

جدا از عناوین فوق، لازم به یادآوری است که فرصت دریافت برخی از بازی‌های رایگان ماه ژوئن سرویس ایکس‌باکس لایو گلد به پایان نرسیده و در صورتی که تا به امروز موفق به دریافت آن‌ها نشده‌اید، می‌توانید همین حالا بازی Aragami: Shadow Edition و Costume Quest را به حساب کاربری خود اضافه کنید.

گفتنی است که این عناوین تا روز دهم آذر ماه به صورت رایگان در دسترس خواهند بود. به علاوه، شما تا روز ۲۶ آذر ماه فرصت دارید که به طور رایگان صاحب بازی Swimsanity شوید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا