#مهسا_امینی

اولین تریلر Wrath of Man خشم پدری داغدار را به نمایش می‌‎گذارد

این اثر به‌زودی روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد آمد

استودیوی آمریکایی مترو گلدوین میر به وعده‌ی خود عمل کرد و چندی پیش اولین تریلر Wrath of Man را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

Wrath of Man، یک فیلم اکشن و دلهره‌آور است که در آینده‌ای نزدیک اکران خواهد شد. این اثر را می‌توان چهارمین همکاری گای ریچی (Guy Ritchie) و جیسون استاتهام (Jason Statham) دانست. آن‌ها اواخر قرن بیستم و اوایل قرن بیست و یک میلادی مجموعا سه همکاری داشته‌اند: Snatch ،Lock, Stock and Two Smoking Barrels و Revolver. ریچی و استاتهام پس از اکران Revolver در دسامبر سال ۲۰۰۵ میلادی مسیرهای متفاوتی را انتخاب کردند. همین موضوع باعث شد طی ۱۵ سال گذشته اثر مشترکی از آن‌ها شاهد نباشیم.

گای ریچی با ساخت فیلم‌هایی خاص پیرامون خلافکارها توانست توجه استودیوهای بزرگ هالیوودی را جلب کند. او سپس وظیقه‌ی کارگردانی فیلم‌های سینمایی Sherlock Holmes با هنرنمایی رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) را بر عهده گرفت. ساخت آن‌ها باعث شد به یک فیلمساز مشهور در سطح جهان تبدیل شود. او سپس سعی کرد با The Man from U.N.C.L.E و King Arthur: Legend of the Sword شانس خود را در ژانرهای جاسوسی و فانتزی امتحان کند که نتیجه‌ی خوبی برایش نداشت. ریچی اخیرا به واسطه‌ی The Gentlemen به ریشه‌های خود بازگشت و توانست موفقیت‌های خوبی را برای تهیه‌کنندگان پروژه رقم بزند.

مترو گلدوین میر به وعده‌ی خود عمل کرد و چندی پیش اولین تریلر Wrath of Man را در کانال یوتیوب خود قرار داد. داستان درباره‌ی مردی به نام اچ (H) است که به یک شرکت امنیتی می‌پیوندد. آن‌ها وظیفه دارند هر هفته حجم بالایی از پول نقد را در لس آنجلس جابجا کنند. پروتاگونیست داستان در ابتدا توسط همکارانش چندان جدی گرفته نمی‌شود اما پس از اولین تلاش برای سرقت از کامیون حمل پول مشخص می‌شود او مهارت بالایی در کشتن داشته و این کار را بدون هیچ تردیدی انجام می‌دهد. همکاران اچ در ادامه به رفتارهایش مشکوک می‌شوند؛ زیرا به نظر می‌رسد او نه تنها هیچ ترسی نسبت به حمله‌ی سارقان ندارد، بلکه برای آن لحظه‌شماری می‌کند.

با توجه به آنچه در اولین تریلر Wrath of Man به نمایش گذاشته می‌شود، اچ فرزند خود را حین سرقت از کامیون حمل پول از دست داد. از همین رو، به نیروهای امنیتی می‌پیوندد تا روزی بتواند دوباره با شخص مورد نظر مواجه شده و انتقام مرگ یکی از عزیزترین افراد زندگی‌اش را بگیرد. محصول جدید مترو گلدوین میر بر اساس یک فیلم فرانسوی به نام Le Convoyeur محصول سال ۲۰۰۴ میلادی ساخته شده و داستان اورجینالی ندارد. با اینحال، باید دید اضافه شدن خشونت بالا و کمدی سیاه که از ویژگی‌های شاخص آثار گای ریچی هستند، چه تاثیری بر فیلم می‌گذارند.

جیسون استاتهام، تنها چهره‌ی مشهور حاضر در Wrath of Man نیست. اسکات ایستوود (Scott Eastwood) هم در این فیلم به نقش‌آفرینی پرداخت. ایستوود در ۲۰۰۶ میلادی وارد حوزه‌ی بازیگری شد و طی این مدت در آثار متعددی حضور یافت اما به هیچ وجه در تکرار موفقیت‌های پدر موفق نبود. در انتها، دوازدهمین فیلم گای ریچی در مقام کارگردان از تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۷ مه) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا