#مهسا_امینی

سازنده‌ی Killing Floor 2 از همکاری با سیبر اینتراکتیو می‌گوید

منتظر اضافه شدن سلاح‌ها و نقشه‌های جدید باشید

سازنده‌ی Killing Floor 2

سازنده‌‎ی Killing Floor 2 قصد دارد تا برای ساخت محتویات آینده‌ی این بازی اکشن اول از شخص از استودیوی سیبر اینتراکتیو کمک بگیرد.

استودیوی تریپ‌وار اینتراکتیو ساعاتی قبل با انتشار یک پست طولانی در فروشگاه استیم، از برنامه‌های خود برای اضافه کردن سلاح‌ها، نقشه‌ها و رویدادهای فصلی به Killing Floor 2 در سال آینده‌ی میلادی خبر داد. جالب‌ترین نکته‌ پیرامون این پست احتمالا همکاری این استودیو با سیبر اینتراکتیو برای ساخت محتوای جدید بوده است. سازنده‌ی Killing Floor 2 درباره‌ی این همکاری گفت:

طی چند سال گذشته جستجوی جامعی‌ را در میان توسعه‌دهندگان مختلف انجام دادیم و نهایتا به این نتیجه رسیدیم که استودیوی سیبر اینتراکتیو به‌واسطه‌ی موضوعات فنی و استعدادهای خلاقی که در آن مشغول به کار هستند، تناسب بسیاری با هویت و گیم‌پلی Killing Floor 2 دارد. در جریان این همکاری، تیم داخلی ما تمام همچنان در روند طراحی به‌روزرسانی‌ها حضور خواهد داشت تا مطمئن شود انتظارات جامعه‌ی طرفداران از کیفیت بالای محتویات برآورده خواهد شد.

برنامه‌ی کاملی برای اضافه کردن محتویات مختلف از جمله سلاح و نقشه داشته و فکر می‌کنیم از دانستن آن‌ها هیجان‌زده خواهید شد. همانند کاری که سال گذشته‌ی میلادی انجام دادیم، می‌خواهیم بدانیم منتظر اضافه شدن چه محتویاتی هستید و چه حسی نسبت به وضعیت کلی Killing Floor 2 دارید. با مراجعه به این لینک می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. این نظرسنجی تا پایان امسال در دسترس خواهد بود.

یکی از برنامه‌های دو استودیوی تریپ‌وایر اینتراکتیو و سیبر اینتراکتیو، ساخت‌ سلاح‌های مختلف است تا کاربران بتوانند با توجه به سبک بازی خود آن را انتخاب کنند. سازنده‌ی Killing Floor 2 همچنین تاکید کرد آیتم‌ها و قابلیت‌هایی که بیشترین درخواست را داشته باشند مورد بررسی قرار می‌گیرند تا امکان یا عدم امکان اضافه شدنشان به بازی مشخص شود. سیبر اینتراکتیو نهایتا اعلام کرد اگر امکان اضافه شدن یک آیتم یا قابلیت پرطرفدار به بازی وجود نداشته باشد، بدون شک توضیحاتی ارائه خواهد داد تا کاربران از چرایی این موضوع مطلع شوند.

از جدیدترین محصولات سیبر اینتراکتیو می‌توان به World War Z اشاره کرد که بر اساس یک فیلم سینمایی به همین نام ساخته شده است. این بازی، یک اکشن سوم شخص چندنفره‌ است که هدف اصلی کاربران در آن از بین بردن گروه‌های پرشمار زامبی‌ها در لوکیشن‌های مختلف از جمله مسکو، نیویورک، توکیو و سیدنی است. کاراکترها در این بازی در شش کلاس مختلف دسته‌بندی شده‌اند که کاربر می‌تواند با توجه سبک و سلیقه‌ی خود، یکی را انتخاب کند. کاربر همچنین با رسیدن به سطح مشخصی از پیشرفت می‌تواند پرک‌ها و سلاح‌های جدیدی را برای کلاس مورد نظر به‌دست آورد. این بازی زامبی‌محور بازخوردهای متوسطی را از سوی منتقدان دریافت کرد.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Killing Floor 2 هم اکنون برای سه پلتفرم‌ پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا