چگونه مانت رایگان World of Warcraft: Shadowlands را دریافت کنیم؟

رای‌گیری آغاز شد

چگونه مانت رایگان World of Warcraft: Shadowlands را دریافت کنیم؟ مهسا سپاهی ۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
مانت رایگان World of Warcraft: Shadowlands

شرکت بلیزارد (Blizzard Entertainment) از بازیکنان World of Warcraft دعوت می‌کند تا پس از انتشار اکسپنشن جدید Shadowlands، مانت رایگان خود را انتخاب کنند.

همان‌طور که می‌دانید World of Warcraft: Battle for Azeroth به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و چند وقت دیگر، هشتمین اکسپنشن وارکرفت تحت عنوان شدولندز در دسترس مخاطبین این بازی فوق‌العاده قرار می‌گیرد. با توجه به محبوبیت و استقبال بازیکنان این عنوان، بلیزارد اعلام کرده پس از انتشار Shadowlands کاربران می‌توانند یک مانت رایگان داشته باشند. در سری وارکرفت مانت‌ها حیوانات یا وسایل نقلیه‌ای هستند که بازیکنان می‌توانند با سوار شدن بر آن‌ها، مسیرهای طولانی را طی و حتی پرواز کنند. صدها مانت با ظاهر و طراحی متفاوت در دنیای وارکرفت وجود دارند که تنها یکی از جذابیت‌های این سری محسوب می‌شوند.

طبق اطلاعاتی که بلیزارد منتشر کرده، بازیکنان وارکرفت و کسانی که اکسپنشن شدولندز را دریافت کنند، می‌توانند از میان چند کانسپت ارائه شده، به یک مورد رای دهند و در نهایت مانت انتخاب شده را به صورت رایگان دریافت کنند. طراحان خوش ذوق وارکرفت ۵ کانسپت Wandering Ancient ،Soaring Spelltome ،Nerubian Swarmer ،Curious Caterpillar و Gooey Slimesaber را به علاقه‌مندان معرفی کرده‌اند که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند.

  • Wandering Ancient: این مانت بزرگ برای کسانی که اغلب دوست دارند به گشت و گذار در دنیای وسیع وارکرفت بپردازند، مخصوصا در بخش‌های کوهستانی و ارتفاعات، بسیار مناسب است.
  • Soaring Spelltome: در اعماق کتابخانه‌های فراموش‌شده‌ی Dalaran، این مانت پنهان شده و کاربران را به ماجراجویی دعوت می‌کند.
  • Nerubian Swarmer: زمانی که سکان قدرت خرد شد، زیردستان لیچ کینگ آزاد شدند و عده‌ای از آن‌ها در جنگ بعدی، به خدمت Ebon Blade درآمدند. حالا پنجه‌های عنکبوت‌مانند آن‌ها در ساخت مانت‌ها استفاده شده و برای تعقیب ارواح دیوانه در مسیرهای یخ‌زده بسیار مناسب است.
  • Curious Caterpillar: یک کرم ماجراجو راه خود را به Heartland پیدا کرد و به خوردن انوع و اقسام سبزیجات مشغول شد. روز بعد، Pandaren اهل منطقه‌ی Halfhill از خواب بیدار شد و کرم را جثه‌ی بزرگی پیدا کرده بود، را پیدا کرد. این کرم می‌تواند یکی از مانت‌های شما در شدولندز باشد.
  • Gooey Slimesaber: از لجنزارهای Plaguefall، موجودات لزج زیادی پدیدار شده که یکی از آن‌ها یک بچه ‌گربه‌ی چسبناک است. اگر می‌خواهید با این مانت به گشت و گذار بپردازید، بهتر است دستکش همراه خود داشته باشید!

رای‌گیری کاربران شدولندز به مدت دو هفته برقرار است و تا ۱۸ سپتامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۲۸ شهریور) ادامه دارد. این رای‌گیری در سایت World of Warcraft انجام می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا