1%
  • 0/10

همکاری سازنده Gotham Knights در ساخت بازی Wonder Woman

به عنوان پشتیبانی فنی

همکاری سازنده Gotham Knights در ساخت بازی Wonder Woman ۰ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک

شواهد امر گویای این موضوع است که وارنر برادرز گیمز مونترال، سازنده گاتهام نایتس، به عنوان تیم پشتیبانی فنی در ساخت بازی Wonder Woman همکاری می‌کند.

حدود دو سال پیش بود که بخش سرگرمی‌‎های تعاملی شرکت برادران وارنر با همکاری استودیوی مونولیث پروداکشنز از یک بازی جدید با محوریت شخصیت محبوب دی سی تحت عنوان واندر وومن پرده برداشت. با این حال، تیم سازنده تا به امروز اطلاعات زیادی از این پروژه ارائه نکرده و جزئیاتی از ماهیت آن در دست نیست.

در همین راستا، طبق جدیدترین آگهی استخدام استودیوی وارنز برادرز گیمز مونترال، خالق گاتهام نایتس و بتمن آرکهام اوریجینز، به نظر می‌رسد که این استودیو در ساخت بازی Wonder Woman به عنوان تیم پشتیبانی به استودیوی مونولیث پروداکشنز کمک می‌کند.

وارنز برادرز گیمز مونترال در این فرصت شغلی از یک طراح توسعه خارجی بازی‌ها استودیو دعوت به عمل می‌آورد که مهم‌ترین عامل جذب، همکاری نزدیک با تیم توسعه‌دهندگان و حمایت از استودیوی مونولیث پروداکشنز برای ساخت بازی Wonder Woman اعلام شده است.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار واندر وومن هنوز تاریخی برای انتشار ندارد. با این حال، این عنوان قرار است برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود. به گفته تیم سازنده، گیم‌‎پلی بازی به صورت جهان باز بوده و از سیستم Nemesis نیز استفاده می‌کند.

همچنین، با استناد بر آگهی‌های استخدام پیشین تیم سازنده، به نظر می‌رسید که بازی واندر وومن از المان‌های سرویس محور بهره می‌برد. با این وجود، وارنر برادرز گیمز بعدها اعلام کرد که واندر وومن در واقع یک بازی اکشن ماجراجویی تک‌نفره است. هرچند، با توجه به رویکرد اخیر شرکت ناشر، احتمالا این بازی دارای سیستم پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد بود که جزئیاتی از آن در دست نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments