1%
  • 0/10

راه اندازی دوباره پروژه واندر وومن در DC از زبان جیمز گان

ریبوت پرنسس

راه اندازی دوباره پروژه واندر وومن در DC از زبان جیمز گان ۰ ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
واندر وومن در DC

با داستان جدیدی که در DC در حال راه اندازی است، جیمز گان (James Gunn) مدیر اجرایی این استودیو اعلام کرد که قرار است از واندر وومن در DC جهت پیشبرد داستان‌های بیشتری استفاده شود.

 در حالی که پرنسس دایانا با بازی گل گدوت (Gal Gadot) برای آخرین بازی خود در Shazam!: Fury of the Gods آماده می‌شد، به نظر می‌رسد که جیمز گان نقشه های بیشتری برای این قهرمان در سر دارد.
از اولین نشانه‌های بازگشت این شخصیت می‌توان به سریال جدید شبکه HBO Max اشاره کرد که Paradise Lost نام دارد. این سریال که با تم Game of Thrones مخلوط شده، در مورد خاستگاه تمیسکیرا (جزیره محل زندگی زنان آمازون) قبل از تولد پرنسس دایانا می‌باشد.
ولی خارج از این سری، طرفداران منتظرند که پیشرفت این عضو جاستیس لیگ را ببینند به خصوص اینکه فقط چند قهرمان کلاسیک DC برای توسعه داستان‌ها انتخاب شده‌اند.

واندر وومن در انیمیشن

جیمز گان اعلام کرد که استودیو DC به دنبال جذب بیشتر این شخصیت در دنیای انیمیشنی است. یکی از طرفداران به این موضوع اشاره کرد که پتانسیل دست نخورده زیادی در این قهرمان وجود دارد و پاسخ جیمز گان « در حال کار روی این مسئله هستیم » بود که داستان های جدید را برای واندر وومن در DC را تایید می‎‌کند.
یکی دیگر از طرفداران که با این نظر مخالف بود، گفت که استودیو والت دیزنی بجای کار انیمیشنی صرفا فقط روی گسترش افسانه‌ها کار می‌کند.
اما گان به نوبه خود گفت که واندر وومن به انیمیشن آورده شده، ولی به اندازه کافی درمورد او نبوده و صحبت خود را که با قسمت انیمیشن استودیو مطرح کرد:

ما داریم تلاش می‌کنیم بیشتر ببریمش توی انیمیشن، اینکه به اندازه کافی واندر وومن رو توی انیمیشن ندیدیم اولین چیزی بود که به بچه‌های انیمیشن سازی گفتم.

پیتر سفران (Peter Safran) مدیرعامل استودیو DC در ادامه اعلامیه جیمز گان توضیح داد که به دنبال بازیگرانی هستند که در لایو اکشن و هم در انیمیشن نقش قهرمانان را بازی کنند:

راستش ما داریم برای انیمیشنا از صدای کسایی که میخوایم تو لایو اکشن هم این نقش‌هارو بازی کنن استفاده می‌کنیم.

علاوه بر این، گان و سفران تأیید کردند که انیمیشن در واقع از Chapter 1: Gods and Monsters شروع می شود، و Creature Commandos اولین پروژه ای است که این قسمت جدید را استارت می‌زند.
در حالی که آینده گل گدوت به‌عنوان واندر وومن هنوز نامشخص است، جیمز گان نظرات اطمینان‌بخشی را در مورد ادامه‌ی او به عنوان ابرقهرمان مورد علاقه طرفداران به اشتراک گذاشته است. در پاسخ به یکی از طرفداران در اینستاگرام، مدیرعامل استودیو دی سی تایید کرد که آنها ملاقاتی با گدوت داشته اند.

حضور واندر وومن در DC و انیمیشن‌ها چگونه خواهد بود؟

جیمز گان تایید کرد که حضور این قهرمان در آینده DC قطعی خواهد بود و این شخصیت تاثیر زیادی بر روندهای داستانی دارد. این جریان اهمیت سریال Paradise Lost را نشان می‌دهد زیرا این سریال تاریخ تمیسکیرا را در خط مقدم قرار می دهد. همچنین با تمرکز جدید روی انیمیشن، جایگاه معمولی Justice League در داستان مانند همیشه محکم به نظر می‌رسد.
الان سوال بزرگ این است که آیا برای واندر وومن بازیگر جدیدی در نظر گرفته شده یا گدوت هنوز در نقش پرنسس دایانا بازی می‌کند.
جیمز گان اعلام کرد که جذب بازیگران فعلا در دست اجرا نیست و از قرار معلوم، طرفداران چیزی در مورد این مسئله در آینده نزدیک نخواهند دانست. با توجه به اینکه گادوت در یکی از پروژه‌های جدید DC حضور دارد، خبر تایید رسمی این جریان فعلا به دست طرفداران نخواهد رسید و با توضیح گان که حتی نیمی از Chapter 1 هنوز فاش نشده است، بدون شک یک انیمیشن Wonder Woman از مدت‌ها قبل در راه تولید است.
.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments