واندروومن در تریلر فیلم Shazam 2 دیده شد؟! + ویدیو با زیرنویس فارسی

بازیگر واندروومن گل گدوت نیست؟!

اخیرا شایعات بسیاری درباره حضور واندروومن در تریلر فیلم Shazam 2 منتشر شده که در این مطلب قصد داریم تا شرایط احتمال آن را بررسی کنیم.

پس از گذشت چند سال از عرضه اولین فیلم Shazam، حال سازندگان قصد دارند تا یک اثر جدید در این سری را عرضه کنند که باز هم شخصیت بیلی (Billy) را به عنوان کسی که قدرت‌های خدایان را از یک جادوگر دریافت کرده، مشاهده کنیم؛‌ که البته اینبار او تنها نیست و دوستانی که همگی قدرت‌های مشابهی را دریافت کرده‌اند را هم در کنار خود خواهد داشت!

در فیلم Shazam: Fury of The Gods قرار است تا شاهد یک نبرد تمام عیار بین دختران اطلس (Atlas) و تیم شزم باشیم. ابرشرورهای داستان (دختران اطلس) در واقع برگرفته داستان اساطیر یونان باستان و با نام‌های آنتیا (Anthea)، کالیپسو (Kalypso) و هسپرا (Hespera) هستند. آن‌ها مدعی هستند که قدرت خدایان توسط بچه‌ها دزدیده شده و باید آن را پس بگیرند، ضمن اینکه تهدید به نابود کردن جهان می‌کنند و حتی می‌گویند که دنیای شما با تمامی قهرمان‌هایش توان دفاع در برابر چنین جنگی را نخواهد داشت! دقیقا همینجاست که ماجرا کمی از کنترل خارج می‌شود و نیاز به حضور دیگر ابرقهرمانان جهان دی سی (DC) حس خواهد شد.

اخیرا برخی از کاربران در فضای مجازی سعی کرده‌اند تا جزئیاتی را از تریلر فیلم شزم 2 خارج کنند و به نظر می‌رسد که تصویر فردی که در مقابل بیلی، در یکی از سکانس‌ها ایستاده، متعلق به واندروومن است؛ گرچه صورت او هرگز نشان داده نمی‌شود و نمی‌دانیم که دقیقا کدام بازیگر نقش این شخصیت را بازی می‌کند. به هر حال پس از اتفاقات اخیر و تصمیمات جیمز گان (James Gunn) برای ریبوت دنیای سینمایی دی سی و راه‌انداز استودیو دی سی (DC Studios)، منطقی است که حال شاهد بازیگر دیگریبه جز گل گدوت در نقش واندروومن باشیم.

شخصیت واندروومن پیش‌تر نیز در تریلر فیلم Shazam 2 دیده شده بود

عکس بالا متعلق به تریلر فیلم شزم 2 است که بالاتر با زیرنویس فارسی آن را در اختیار شما قرار دادیم. در اینجا، به نظر می‌رسد که فردی بسیار شبیه به واندروومن در مقابل بیلی ایستاده و با او حرف می‌زند. اما آیا می‌دانستید که عملا یک سال پیش هم جزئیاتی درباره حضور واندروومن در فیلم Shazam 2 داده شده بود؟

در مراسم CinemaCon سال گذشته میلادی، ما یک سکانس کوتاه از فیلم جدید شزم را دیده بودیم. این سکانس هرگز به صورت رسمی و با کیفیت بالا در فضای مجازی، توسط پیج‌های رسمی کمپانی برادران وارنر یا New Line Cinema پخش نشد، اما نسخه‌های کم‌کیفیت آن که طرفداران با گوشی‌های خود ضبط کرده بودند هم برای دیدن جزئیات کافی است.

در این ویدیو نشان داده می‌شود که بیلی در حال دیدن واندروومن در خواب خود است. واندروومن در این خواب او را به یک قرار دعوت می‌کند، اما بیلی می‌گوید که نمی‌تواند با او زندگی کند؛ سپس می‌بینیم که واندروومن از رستوران خارج می‌شود، در حالی که بازیگر نقش او گل گدوت (Gal Gadot) نیست! این یعنی استودیو دی سی ظاهرا برای نقش این شخصیت، فرد دیگری را انتخاب کرده و همانطور که پیش‌تر نیز اخباری را درباره این موضوع دنبال کرده بودیم، گل گدوت از ایفای نقش واندروومن کنار زده شده است.

استودیو دی سی مدتی است که دست به تغییر برخی بازیگران خود زده و از جمله آن‌ها، می‌توان به کنار گذاشتن هنری کویل (Henry Cavil) از نقش سوپرمن (Superman) یا دواین جانسون (Dwayne Johnson) از نقش بلک ادم (Black Adam) اشاره کرد. با این وجود، شنیده بودیم که دنباله فیلم Wonder Woman 2 با بازی گل گدوت نیز کنسل شده و اگر قرار باشد تا در فیلم شزم 2 نیز بازیگر دیگری را در این نقش ببینیم،‌ این شایعات تایید خواهند شد.

فیلم Shazam! Fury of The Gods در تاریخ ۲۶ اسفند سال جاری (۱۷ مارس) اکران خواهد شد.

3 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا