#مهسا_امینی

اولین تیزر بازی Wonder Woman در رویداد The Game Awards 2021 منتشر شد

اولین بازی مستقل واندروومن

طی مراسم The Game Awards 2021، تیزر بازی Wonder Woman به عنوان پروژه جدید کمپانی برادران وارنر (Warner Bros.) از دی سی (DC) منتشر شد.

یکی از مهم‌ترین و قدیمی‌ترین ابرقهرمانان دنیای کمیک‌های دی سی بدون شک شخصیت واندروومن است؛ زنی قدرتمند از سرزمین آمازون (Amazon) که به دنیای انسان‌های عادی رفته و سعی می‌کند تا از توانایی‌های خود برای نجات جهان استفاده کند! با این وجود خارج از دنیای کمیک، ما این کاراکتر را در سریال‌ها و فیلم‌های مختلفی دیده‌ایم، بخصوص دو اثر سینمایی منتشر شده در قالب دنیای سینمایی DCEU که به نحوی از موفق‌ترین‌های آن نیز محسوب می‌شوند. اما آیا ما واندروومن را در بازی‌های ویدیویی هم دیده بودیم؟

واندروومن در دنیای بازی‌های ویدیویی حضور دارد و شاید بیشتر افراد او را برای دیده شدن در عناوین سری Injustice بشناسند. اما نکته قابل توجه اینجاست که ما هرگز شاهد یک بازی مستقل از این شخصیت ندیده بودیم! چیزی مشابه با سری Arkham که برای بتمن (Batman) در نظر گرفته و با استقبال بسیار مناسبی هم همراه شده بود. به هر حال واندروومن شاید به اندازه بتمن دشمنان مختلف و داستانی با ریشه در شهر گاتهام را نداشته باشد، اما بدون شک روایت زندگی یک ابرقهرمان که ناگهان جزیره و مردم او تهدید می‌شوند، می‌تواند گزینه خوبی برای ساخت و روایت یک بازی مستقل باشد!

این در حالی است که در حال حاضر هنوز چیزی از داستان این عنوان نمی‌دانیم و در تیزر بازی Wonder Woman نیز مورد خاصی دیده نشد؛ طوری که صرفا صحبت‌های مادر این ابرقهرمان را شنیدیم و سپس خود واندروومن را در نمایشی بسیار کوتاه دیدیم که لباسی بسیار مشابه با آنچه که در دو فیلم اختصاصی او در DCEU دیده بودیم را داشت.

بازی The Wonder Woman در حال حاضر توسط استودیو مونولیت (Monolith) در مراحل اولیه ساخت قرار داشته و تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نیست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا