آیا بازی Breaking Bad ساخته خواهد شد؟

والتر وایت در دنیای بازی‌های ویدیویی!

آیا بازی Breaking Bad ساخته خواهد شد؟ گلناز کیانی ۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی Breaking Bad

وینس گیلیگان (Vince Gilligan) سازنده سریال محبوب بریکینگ بد اخیرا فاش کرده که ایده‌ی ساخت یک بازی Breaking Bad به شکل بازی GTA را در ذهن داشته است.

در آخرین قسمت از مستند Inside The Gilliverse، که مربوط به روند ساخت و دنیای سریال محبوب بریکینگ بد است، وینس گیلیگان افشا کرد که ایده ساخت جهان بریکینگ بد به سبک بازی GTA را قبلا مطرح کرده بوده. این سریال تلوزیونی در سال ۲۰۱۳ با پنج فصل موفق به پایان رسید. پس از آن سریالی دیگر بر اساس یکی از شخصیت‌های معروف این مجموعه با نام Better Call Saul، نیز ساخته شد و تا پایان آن تنها یک قسمت باقی مانده است. با پایان این سریال دنیای مجموعه بریکینگ بد هم به پایان می‌رسد. اما آیا سازندگان برنامه‌ای برای ادامه زندگی این مجموعه فوق‌العاده دارند؟

طبق ایده گیلیگان یکی از راه‌هایی که سازندگان می‌توانند میراث بریکینگ بد را ادامه و گسترش دهند، وارد کردن این مجموعه از دنیای سینما به دنیای بازی‌های ویدیویی است. و همانطور که گلیگان اصرار دارد ساخت این بازی به سبک GTA افسانه‌ای خواهد بود. اگرچه درخواست گلیگان همچنان محقق نشده است اما این ایده به طور جدی پیگیری شد و تلاش‌های بسیاری برای تبدیل این مجموعه به بازی ویدیویی صورت گرفت.

اگرچه تا به حال نسخه‌های کوچکتر و بازی‌هایی برای تلفن‌های همراه ساخته شده است اما ایده اصلی ساخت یک بازی جهان باز و گسترده بوده است. گلیگان حتی اشاره کرد که زمانی یک نسخه بازی واقعیت مجازی بر روی پلتفرم هدست پلی استیشن VR در دست ساخت بوده است.

طبق آنچه گیلیگان گفت با اینکه ساعت‌های زیادی برای ساخت نسخه واقعیت مجازی این بازی صرف شده بود علت اینکه چرا بازی Breaking Bad منتشر نشد همچنان در هاله‌ای از ابهام به سر می‌برد.

نظر شما درباره بازی بریکینگ بد چیست؟ آیا در صورت انتشار این بازی به موفقیتی به مانند سریال تلوزیونی‌ آن می‌رسید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا