آیا ایتادوری در فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن حضور دارد؟

آیا ایتادوری در فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن حضور دارد؟

ایتادوری در این آرک حضور نخواهد داشت.

قسمت اول فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن (Jujutsu Kaisen) منتشر شده و طرفداران از تماشای آن لذت می‌برند. این قسمت باورنکردنی بود و ماپا (MAPPA) بار دیگر توانست استاندارد‌های بالایی را که تعیین کرده‌ بود حفظ کند.

تمرکز این قسمت بر روی اوتاهیمه (Utahime)، می (Mei)، گوجو (Gojo) و گتو سوگورو (Geto Suguru) بود. این فصل یک فلاش بک به اتفاقاتی است که در دوران دانش‌آموزی گوجو و گتو رخ داده‌ است. پس از نگاهی به اتفاقات رخ داده در قسمت اول این سوال مهم از سوی طرفداران مطرح می‌شود که آیا ایتادوری (Itadori) در فصل دوم جوجوتسو کایسن حضور دارد؟ پاسخ این است که یوجی ایتادوری (Yuji Itadori) بخشی از خط داستانی این آرک نیست زیرا این آرک بر وقایعی تمرکز دارد که پیش از آنکه ایتادوری یک جادوگر جوجوتسو شود، اتفاق افتاده‌اند. آن زمان، یوجی ایتادوری دانش‌آموزی دبیرستانی بود که زندگی عادی انسان‌های معمولی را داشت. او در مورد جادوگران جوجوتسو چیزی نمی‌دانست. این آرک، یعنی سرگذشت گوجو، بر روی یک ماموریت مهم متمرکز است که در گذشته به گوجو ساتورو و گتو سوگورو زمانی که دانش‌آموز دبیرستان جوجوتسو بودند محول شده بود. 

ایتادوری در فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن

ماموریت شامل اسکورت یک نفر به سمت استاد تنگن (Master Tengen) است. قرار است این شخص “حامل” استاد تنگن در جلوگیری از تکامل او باشد. تکامل تنگن منجر به از دست‌دادن انسانیتش می‌شود، به همین دلیل این حامل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. همانطور که انتظار می‌رفت ماموریت اسکورت به خوبی پیش نمی‌رود زیرا دو سازمان کاربران گروه کیو (Q) و انجمن حامل زمان (Time Vessel Association) در تلاش برای کشتن ریکو (Riko) هستند. انجمن حامل زمان، توجی فوشیگوروتو (Toji Fushiguro) را استخدام می‌کند تا برای جلوگیری از ادغام حامل که باعث ناخالصی استاد تنگن میشود، او را از بین ببرد. در فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن، طرفداران شاهد مقابله گوجو با برخی از سرسخت‌ترین مبارزان خواهند بود که در این مورد، حریف، توجی فوشیگوروتو خواهد بود. او نه تنها مبارزه خوبی انجام داد بلکه حتی توانست گوجو ساتورو را نیز شکست دهد.

این فصل پر از صحنه‌های اکشن خواهد بود و لازم به یادآوری دوباره است که متاسفانه یوجی ایتادوری در این آرک از فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن حضور نخواهد داشت.

3.7 19 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

16 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا