#مهسا_امینی

رویداد بعدی State of Play چه زمان برگزار می‌شود؟

پیش از پایان فصل سرما

رویداد بعدی State of Play

طبق اعلام یکی از کاربرانی که در لو دادن اطلاعات مختلف مربوط به بازی‌ها و جزئیات مربوط به آن‌ها معروف است، ظاهرا رویداد بعدی State of Play برای برگزاری در ماه فووریه سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است.

یکی از مهم‌ترین رویدادهای دنیای بازی‌های ویدیویی که مربوط به پلی استیشن و عناوین مختلف انحصاری و غیرانحصاری کنسول‌های آن است، State of Play نام دارد. در این رویداد مدیران شرکت، بازیکنان حرفه‌ای و سازندگان جمع می‌شوند تا درباره عناوین آینده که روی کنسول‌های نسل جدید پلی استیشن در دسترس قرار خواهند گرفت بحث کنند. به همین جهت نیز همیشه احتمال پخش پخش تریلرها و اخبار فوق‌العاده مهم در State of Play وجود دارد و آن را به یک مهم تبدیل می‌کند. این در حالی است که تاریخ‌های برگزاری آن همیشه مشخص نیستند و خیلی مواقع با زمان‌های کاملا متغیر در طول سال مواجه می‌شویم. این در حالی است که تام هندرسون (Tom Henderson) معروف در لو دادن اطلاعات، اخیرا درباره این رویداد هم ساکت ننشسته و تاریخ برگزاری آن را اعلام کرده است.

طبق گفته هندرسون، ظاهرا ماه فووریه سال ۲۰۲۲ (۱۲ بهمن تا ۹ اسفند) پیش از پایان زمستان برای سونی و تیم پلی استیشن مد نظر بوده و آن‌ها در بازه ۳۰ روزه این ماه رویداد بعدی State of Play را برگزار خواهند کرد. این ادعا توسط یکی دیگر از کاربران معروف به نام AccountNGT نیز در فضای شبکه توئیتر پشتیبانی شد، اما طولی نکشید تا این کاربر نظر خود را بنا به هر دلیلی پاک کرد. با این حال جالب است بدانید که هندرسون در لو دادن اطلاعات خود معمولا دقیق عمل می‌کند و گفته‌های او درصد خطای بسیار کمی دارند. حال اگر این گفته او درست باشد، در این رویداد چه چیزی خواهیم دید؟

از رویداد بعدی State of Play چه انتظاراتی داریم؟

همانطور که گفته شد، این رویدادها معمولا برای پخش ویدیوهای گیم پلی از عناوین مختلف و پخش اخبار درباره عناوینی است که برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و همچنین پلی استیشن 4 عرضه خواهند شد. با این حال اگر گفته هندرسون درست باشد و رویداد بعدی State of Play در ماه آینده پخش شود، باز هم فعلا نمی‌دانیم که چه محتوایی در آن پخش خواهد شد و به عبارتی باید منتظر معرفی چه عنوانی باشیم؟

طبق اعلام هندرسون این رویداد فوق‌العاده بزرگ خواهد بود، اما اینکه دقیقا در آن چه بازی‌هایی معرفی می‌شوند هنوز مشخص نیست و حتی خود او هم به مورد خاصی اعتماد ندارد. اما اگر در حد حدس و گمان در نظر بگیریم، احتمال اینکه بازی Ghostwire: Tokyo رونمایی شود خیلی بالا خواهد بود؛ عنوانی که توسط استودیو بتسدا (Bethesda) ساخته شده و به صورت زمان‌دار در انحصار کنسول‌های پلی استیشن خواهد بود. همچنین جالب است بدانید که این عنوان مدت نسبتا طولانی است که به دلیل پاندمی ویروس کرونا تاخیر می‌خورد و به همین دلیل نیز اکنون وقت بسیار مناسب و منطقی برای پخش یک تریلر از آن به نظر می‌رسد.

به هر حال ما در رویدادهای State of Play همیشه هم شاهد رونمایی و پخش تریلرهای مختلف نیستیم، اما حداقل می‌دانیم که برخی خبرهای مهم از زبان خود سازندگان پخش خواهد شد که می‌تواند جزئیات بسیاری را درباره تاریخ انتشار بازی‌های مختلف و … را به همراه داشته باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا