فیلمبرداری Moon Knight چه زمانی آغاز می‌شود؟

انتشار نخستین جزئیات از لباس شخصیت اصلی

فیلمبرداری Moon Knight

به لطف آگهی استخدام بازیگری که چندی پیش منتشر شده بود، اکنون می‌دانیم فیلمبرداری Moon Knight کجا و چه زمانی آغاز خواهد شد.

مارول که به دنبال گسترش دنیای سینمایی خود است، در جریان D23 2019 ساخت یک سریال بر اساس کمیک بوک‌های مون نایت را تایید کرد؛ کمیک بوک‌هایی که درباره‌ی یک مزدور به نام مارک اسپکتر هستند. او قبل از اینکه به ارتش ایالات متحده‌ی آمریکا پیوسته و به تفنگدار تبدیل شود، یک بوکسور سنگین وزن بود. مارک با گذشت چند سال تصمیم گرفت ارتش را ترک کرده و باقی زندگی خود را به عنوان یک مزدور بگذارند. شخصیت اصلی داستان در جریان ماموریت‌های خود با افراد مختلفی ملاقات کرد که ژان پل دو شامپ یکی از آن‌ها است. این دو به مرور به دوستانی صمیمی تبدیل شدند.

دیگر فردی که مارک اسپکتر در جریان ماموریت‌های خود با آن‌ها مواجه شد، رائول بوشمن نام دارد. او روش‌های خشونت‌آمیزی را برای به سرانجام رساندن ماموریت‌ها به کار می‌گرفت؛ موضوعی که چندان برای شخصیت اصلی داستان خوشایند نبود. مارک برای مدتی مقابل رفتارهای بوشمن سکوت کرد اما حین ورود به یک مقبره در کشور مصر مقابلش ایستاد. مارک در جریان درگیری به شدت آسیب دید و نهایتا جان خود را از دست داد. او پس از مرگ از سوی ایزد ماه ماموریت یافت به زندگی بازگشته و مقابل بی‌عدالتی بایستد. بد نیست بدانید قدرت‌های او ارتباط مستقیمی با وضعیت ماه دارند.

وب سایت The Illuminerdi با بررسی آگهی استخدام بازیگری که چندی پیش منتشر شده بود به اطلاعات مهمی پیرامون Moon Knight دست یافت. اینطور که به نظر می‌رسد، مارول هم اکنون به دنبال دو بازیگر می‌گردد. اولین شخصیت، یک مرد انگلیسی است که دهه‌ی ششم یا سال‌های آغازین دهه‌ی هفتم زندگی‌اش را پشت سر می‌گذارد. مارول در آگهی استخدام خود گفته افرادی که می‌خواهند برای این نقش تست دهند نیازی نیست لزوما انگلیسی باشند و اشخاص اروپایی هم برای می‌توانند شانس خود را امتحان کنند. دومین شخصیت، یک زن قوی است که در دهه‌ی چهارم زندگی‌اش به سر می‌برد.

استودیوی مارول در آگهی استخدام خود هیچ اسمی از شخصیت‌ها نبرده اما تاکید داشته هر دو نقش مهمی در جریان داستان دارند. از همین رو، می‌توان حدس‌هایی درباره‌ی هویتشان زد. شخصیت مرد احتمالا ژان پل دو شامپ باشد که خلبان و مکانیک ماهری است. شخصیت زن هم احتمالا مالرین آلرون باشد که در کمیک بوک‌ها نقش معشوقه و سپس همسر پروتاگونیست را بر عهده دارد. به غیر از این موارد، جزئیات اولیه پیرامون لباس شخصیت اصلی هم به اشتراک گذاشته شد. مون نایت معمولا با لباسی سفید رنگ روی صفحات کمیک بوک حاضر شده و برخی اوقات هم لباسی نقره‌ای رنگ را به تن کرده است.

با توجه به آگهی استخدام، می‌توان گفت نقره‌ای به عنوان رنگ لباس شخصیت اصلی انتخاب شد. در ضمن، زمان آغاز و محل فیلمبرداری Moon Knight هم فاش شده است. بر این اساس، روند ضبط صحنه‌ها در تاریخ نامشخصی از مارس سال آینده (۱۱ اسفند الی ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۰) در لندن آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا