#مهسا_امینی

سریال Westworld برای فصل چهارم تمدید شد

احتمالا سریال در قالب شش فصل به پایان خواهد رسید

فصل چهارم سریال Westworld

با اعلام شبکه‌ی HBO، فصل چهارم سریال Westworld در دستور کار سازندگان این مجموعه قرار خواهد گرفت.

در حالی که فصل سوم Westworld همچنان در حال پخش شدن است و تا دو هفته آینده و در تاریخ ۳ می ۲۰۲۰ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹) هم به پایان نخواهد رسید، شبکه‌ی HBO رسما از تمدید شدن این سریال برای فصل چهارم خبر داد. همچنین، بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر، انتظار می‌رود که ساخته‌ی تحسین شده‌ی جاناتان نولان و لیزا جوی در قالب شش فصل به جمع بندی نهایی خود برسد.

هنوز مشخص نیست که ساخت فصل چهارم سریال Westworld چه زمان شروع و در قالب چند قسمت روی آنتن خواهد رفت. با این حال انتظار می‌رود که با توجه به شیوع گسترده کووید-۱۹ یا همان ویروس کرونا، فیلمبرداری سریال از نیمه‌ی سال جاری یا با شروع سال بعد کلید بخورد. به عبارتی دیگر تا اواخر سال ۲۰۲۱ یا اوایل سال ۲۰۲۲ نباید انتظار بازگشت Westworld روی شبکه‌ی HBO را داشته باشیم. همچنین به گفته‌ی هالیوود ریپورتر، جاناتان نولان و لیزا جوی با آمازون قراردادی امضا کردند تا سازندگان این سریال، محتوای اختصاصی را برای این وب سایت تهیه کنند.

فصل سوم سریال Westworld هم‌اکنون از طریق شبکه‌ی HBO در حال پخش است و تا به اینجا شش قسمت از آن تا به حال روی آنتن رفته و در طی دو هفته‌ی آینده شاهد پخش دو قسمت پایانی این فصل خواهیم بود. این سریال علمی-تخیلی تا به اینجای کار توانسته بازخوردهای مثبتی از سوی منتقدین و بییندگان دریافت کند و به محبوبیت زیادی برسد. بر خلاف دو فصل قبل، فصل سوم Westworld با دو قسمت کمتر و در قالب ۸ قسمت به جمع‌بندی نهایی خواهد رسید. بازیگرانی همچون، اوان ریچل وود، تاندی نیوتون، جفری رایت، تسا تامپسون و لوک همسورث در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین در فصل سوم سریال Westworld شاهد حضور بازیگر مطرح ایرانی، پیمان معادی هم هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا