مستر چیف راهنمای جدید شما در خیابان‌ها و برنامه Waze می‌شود

از کهکشان‌ها تا خیابان‌های کره زمین راه زیادی نیست!

مستر چیف در برنامه Waze

تب و تاب بازی Halo Infinite هرروز بیشتر شده و از این پس مستر چیف نه‌تنها شما را در دنیای Halo، بلکه در در دنیای واقعی و خیابان‌های شهر نیز همراهی می‌کند.

از این پس در هنگام رانندگی مستر چیف (Master Chief) به‌شما می‌گوید به چپ بپیچید یا به مسیر خود ادامه دهید. برنامه Waze به‌لطف همکاری شرکت‌های گوکل و مایکروسافت، محتوایی با تم عنوان محبوب Halo را به برنامه خود افزوده است. این محتوای تازه تنها با صدای مستر چیف عرضه نشده و همچنین به شما اجازه می‌دهد که از صدای اسکاروم (Escharum) رئیس گروه منفی The Banished از بازی Halo Infinite به‌عنوان راهنمای خود استفاده کنید. چندین محتوای دیگر نیز با این به‌روزرسانی به برنامه Waze اضافه شده و برای مثال شما می‌توانید روی نقشه برنامه Waze ماشین خود را به‌عنوان شخصیت وارتاگ (Warthog) یا گوست (Ghost) نشان دهید.

برای تبدیل کردن فضای برنامه Waze خود به فضای بازی Halo Infinite ابتدا منوی برنامه را باز کرده و سپس گزینه “Drive With Master Chief” را انتخاب کنید. از آن پس شما می‌توانید مود، علامت ماشین و صدای راهنمای برنامه را با تم‌های UNSC و گروه Banished شخصی سازی کنید.

شخصیت Escharum در Halo Infinite
شخصیت Escharum در بازی Halo Infinite

همانطور که اشاره شد شما می‌توانید مود خود را بر اساس شخصیت‌های سری Halo تنظیم کرده تا دیگر کاربران برنامه Waze شما را به آن شکل مشاهده کنند. در این صورت اگر شما همزمان با چند کاربر دیگر از برنامه Waze در یک مکان آنلاین باشید که طرفدار سری محبوب Halo هستند، ممکن است به یک مسابقه ماشین با تم Halo دعوت شوید. (لطفا این کار را نکنید.)

طبق پست اخیر بلاگ ایکس باکس درباره این همکاری، استفاده از ویژگی‌های سری Halo در برنامه Waze در هیچ کشوری محدودیت ندارد، بااین حال صدای مستر چیف و اسکاروم برای راهنمایی شما تنها به چهار زبان انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و پرتغالی در دسترس هستند. در ادامه پست این بلاگ نیز نوشته شده که تمام محتوای مربوط به عنوان Halo برای مدت زمانی محدود در دسترس خواهند بود، پس اگر طرفدار این بازی هستید هرچه زودتر باید برای استفاده از این ویژگی‌ها اقدام کنید.

لازم به‌ذکر است بگوییم که این روزها جستجو کردن نام عنوان Halo Infinite بسیار ریسکی بوده و ممکن است بخش‌های زیادی از بازی برای شما اسپویل شود. طی روزهای گذشته و پس از قرارگیری برخی از فایل‌های محرمانه بازی در نسخه آنلاین چندنفره‌ای که برای بررسی به برخی از فعالان حوضه بازی‌های ویدیویی داده شده بود، اطلاعات زیادی از این عنوان را در اختیار عموم قرار داده است. ما گمان داریم که این عنوان در پاییز سال جاری میلادی انتشار یابد و در همین حین بسیاری از بخش‌های تحت قرارداد مایکروسافت با ساخت دونات به شکل مستر چیف یا کارهای دیگر سعی دارند زمان انتشار این عنوان را در اختیار ما قرار دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا