آیا قابلیت کراس‌پلی به Watch Dogs: Legion می‌آید؟

بخش چندنفره فعلا برای پی‌سی در دسترس نیست

آیا قابلیت کراس‌پلی به Watch Dogs: Legion می‌آید؟ سورنا رضایی ۰ ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
قابلیت کراس‌پلی Watch Dogs: Legion

شرکت فرانسوی یوبیسافت با انتشار یک متن کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر از فعال شدن قابلیت کراس‌پلی Watch Dogs: Legion در آینده خبر داد.

یوبیسافت تورنتو قصد داشت Watch Dogs: Legion را در اکتبر سال گذشته‌ی میلادی عرضه کرده و سپس منابع انسانی و مالی خود را به توسعه‌ی بخش چندنفره‌ی این بازی اختصاص دهد. آن‌ها موفق شدند به هدف اول خود دست یافته و Legion را در تاریخ مقرر وارد بازارهای جهانی کنند اما در دستیابی به هدف دوم خود ناکام بودند. سومین نسخه‌ی واچ داگز از مشکلات فنی متعددی رنج می‌برد. این مشکلات به حدی بودند که تجربه‌ی کاربران را تحت‌الشعاع قرار داده و به آن‌ها اجازه نمی‌دادند از بازی لذت ببرند. به همین دلیل، تیم توسعه تمرکزش را روی رفع مشکلات قرار داد و کار روی بخش چندنفره را به تعویق انداخت.

پس از رفع مشکلات فنی، کار روی بخش آنلاین Watch Dogs: Legion آغاز شد تا نهایتا در ۱۹ اسفند به بازی اضافه شود. بخش چندنفره به کاربران اجازه می‌دهد یک گروه چهار نفره ایجاد کرده و به انجام چالش‌ها پرداخته یا در رویدادها شرکت کنند. افرادی هم که علاقه‌ای به انجام ماموریت‌ها ندارند، می‌توانند به صورت گروهی به گشت و گذار در لندن بپردازند. بخش آنلاین همچنین یک حالت به نام Spiderbot Arena دارد که کاربران در آن کنترل یک اسپایدربات را به دست گرفته و به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. به این مورد باید Tactical Op را هم اضافه کرد که یک ماموریت چالش‌برانگیز بوده و از پنج بخش تشکیل شده است.

یوبیسافت با انتشار یک متن کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر اعلام کرد قابلیت کراس‌پلی Watch Dogs: Legion در دست ساخت قرار داشته و در آینده به بازی اضافه خواهد شد. تیم توسعه در توییت خود وارد جزئیات نشد و هیچ گونه اشاره‌ای به تاریخ احتمالی انتشار نکرد. در نتیجه، باید منتظر اطلاعات بیشتر ماند. البته یوبیسافت تاکید کرده قابلیت کراس‌پلی تنها به کنسول‌های نسل نهم خلاصه نشده و دارندگان پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان هم می‌توانند از آن بهره ببرند:

اگرچه کراس‌پلی برای بخش آنلاین Watch Dogs: Legion در دسترس نیست، تیم توسعه مشغول آماده‌سازی آن است تا به واسطه‌ی یک آپدیت به بازی اضافه کند.

نسخه‌ی اول واچ داگز روی ایدن پیرس تمرکز داشته و نسخه‌ی دوم هم به ماجراجویی‌های مارکوس هالووی می‌پردازد. برخلاف آن‌ها، Watch Dogs: Legion هیچ گونه پروتاگونیست ثابتی ندارد. کاربر قادر است هر کدام از کاراکترهایی که در کوچه و خیابان می‌بیند را به استخدام DedSec درآورده و در زمان دلخواه، کنترلش را به دست بگیرد. نکته‌ی جالب اینجا است که ویژگی‌ها و مهارت‌های کاراکترها با یکدیگر تفاوت دارد تا از ایجاد حس یکنواختی در گیم‌پلی جلوگیری شود. در ضمن، کاربر بسته به سلیقه‌ی خود می‌تواند از استراژی‌های مختلف برای انجام ماموریت‌ها استفاده کند.

در انتها، لازم به ذکر است واچ داگز لژیون برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم، گوگل استادیا، آمازون لونا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا