وقتی بازیکنان وارزون را باد می‌برد! باگ جدید Warzone در جزیره Rebirth Island پیدا شد

باد یا باگ؟

وقتی بازیکنان وارزون را باد می‌برد! باگ جدید Warzone در جزیره Rebirth Island پیدا شد امیرحسین ناصری ۰ ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی

باگ جدید Warzone اخیرا باعث شده تا بازیکنان هنگامی که به داخل نقشه Rebirth Island می‌پرند، پس از باز کردن چتر نجات ناگهان به صورت کاملا عجیبی جا به جا شوند!

بازی Call of Duty: Warzone در حال حاضر رکورد داشتن بالای ۱۰۰ میلیون بازیکن را ثبت کرده و عملا یکی از بهترین عناوینی است که می‌توانید در سبک بتل رویال پیدا کنید. گرافیک بازی خیره‌کننده است، آپدیت‌های مداوم روی آن اعمال می‌شوند و از همه مهم‌تر، داستانی دارد که ادامه دهنده روایت عناوین اصلی سری Call of Duty خواهد بود و همه آن‌ها را به همدیگر متصل می‌کند.

با این وجود یک مشکل بزرگ که از مدت‌ها پیش با این بازی همراه بوده و هنوز هم روند آن متوقف نشده، داشتن انواع و اقسام باگ‌هایی است که بازیکنان را آزار می‌دهند. البته هکرها وارزون هم در اذیت کردن کاربران، تا به امروز که هیچ کم‌لطفی نکرده‌اند، اما برخورد با باگ‌های مختلف واقعا چیزی است که اعصاب افراد را خراب می‌کند! به عنوان مثال، مدتی پیش باگ خاصی برای برداشتن ماشین‌های جزیره Rebirth به داخل ساختمان‌ها وجود داشت و حال نیز در آن بازیکنان را باد می‌برد!

باگ جدید Warzone چیست؟

فصل دوم بازی Call of Duty: Warzone Pacific اصلا آن چیزی نبود که افراد را راضی نگه دارد؛ اما برخی جزئیات اضافه شده به آن، باعث شدند تا بازیکنان دوباره به سمت بتل رویال کالاف دیوتی بازگشته و اینبار به جزیره Rebirth بروند.

در آپدیت Reloaded فصل دوم از این بازی، یک اپراتور جدید به نام گوستاوو (Gustavo) به بازی اضافه شد که همراه با او، یک سلاح سبک SMG جدید، به نام Armaguerra 43 هم داخل نقشه قرار گرفت. نحوه گرفتن این سلاح متا را می‌توانید در این مطلب بخوانید و دنبال کنید، اما مهم‌تر از آن، این بود که حال بازیکنان می‌توانند وارد یک نسخه کاملا بازسازی شده از نقشه Rebirth Island شوند. این جزیره در آپدیت جدید ظاهر بسیار متفاوتی به خود گرفته و سازندگان بخش‌هایی از آن مانند Shore و Security Station را تغییر داده‌اند که هم‌اکنون با نام Stronghold و Docks شناخته می‌شوند.

با این وجود، هرقدر هم که این آپدیت برای افرادی که جزیره Rebirth را دوست دارند جذاب باشد، اما هنوز هم باگ‌هایی در آن وجود دارد که ظاهرا یکی از آن‌ها بازیکنان را به خارج از محدوده بازی می‌فرستد! این باگ که به تازگی توسط کاربران پیدا شده، وقتی رخ می‌دهد که شما نزدیک به Stronghold یا کشتی‌‌های دو طرف نقشه قصد فرود آمدن را داشته باشید؛ به نحوی که ابتدا به سمت دریا کشیده می‌شوید، سپس هر چه تلاش کنید که برگردید، ناتوان خواهید بود!

چنان که در ویدیو بالا دیده می‌شود، ظاهرا این باگ برای بازیکنی رخ داده که روی کنسول ایکس باکس وارزون را تجربه می‌کرده است. با این حال هنوز به شخصه چنین باگ عجیبی را مشاهده نکرده‌ام و ندیدم که هنگام فرود آمدن داخل نقشه، ناگهان به سمت دریا کشیده شوم! اما نظر شما درباره ویدیو بالا و در کل باگ جدید Warzone چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا