آیا سرنخ‌هایی از بازی بعدی Batman فاش شده است؟

توییت جدید برادران وارنر احتمالا در خصوص بازی بعدی بتمن است

بازی بعدی Batman

به نظر می‌رسد سازندگان بازی Batman: Arkham Origins یعنی وارنر برادرز گیمز مونترآل در حال کار روی بازی بعدی Batman هستند. کمپانی برادران وارنر با انتشار ویدیویی در توییتر احتمالا سرنخ‌هایی از بازی بعدی بتمن داده‌اند.

در تاریخ 31 شهریور 1398 (22 سپتامبر 2019) کمپانی WB Games Montreal به مناسبت هشتادمین سالگرد انتشار اولین کمیک بتمن، بعد از 4 سال دست به انتشار ویدیو 30 ثانیه مرموز و رمز گذاری شده زده است که سرنخ‌هایی از بازی بعدی Batman می‌دهد.

در ویدیوی کوتاه دیده شد که در ثانیه‌های سه، سیزده و بیست و یک سمبل‌هایی ظاهر می‌شود که بسیاری از طرفداران گمان می‌کنند که آخرین سمبل نماد جامعه مخفی است که به وقایع Court of Owls اشاره دارد. قابل توجه است که در نوامبر 2018 یکی از توسعه دهندگان وارنر برادرز گیمز مونترآل لباسی با سمبل Owlها به تن داشت که باعث ایجاد شایعاتی در خصوص ساخت یک بازی بعدی Batman با موضوع Court of Owls شد.

شواهد و مدارک در خصوص بازی بعدی Batman به اینجا ختم نمی‌شود. نویسنده‌ی بخش داستانی Court of Owls یعنی اسکات اسنایدر (Scott Snyder) پست کمپانی وارنر برادرز گیمز مونترآل را باز پخش کرد و با نوشته‌ی “منتظرش باشید” و هشتگ “بر حذر باشید Court of Owls (به انگلیسی: Beware the Court of Owls)” ساخت بازی جدیدی بر پایه‌ی سری داستان‌های Court of Owls را به نوعی تایید می‌کند. جالب است بدانید این توییت بعد از انتشار پاک شد تا ساخت بتمن جدید همچنان در هاله‌ای از ابهام باقی بماند.

در سال 2016 اخبار حاکی از این بود که کمپانی وارنر برادرز گیمز مونترآل ساخت بازی بر پایه‌ی Suicide Squad را کنسل کرده و روی بازی بعدی Batman تمرکز دارد که در این بازی قرار بود با هنرنمایی فرزند بتمن یعنی دیمین وین (Damian Wayne) همراه باشد. این بازی هیچگاه لغو یا تایید نشد و می‌توانست یک بازی جدید در دنیای Batman باشد که ویژگی‌های داستانی کمیک Night of Owls را بازگو کند و تمرکز آن در خصوص درگیری‌های بتمن با با گروه Court of Owls باشد.

در سال 2018، یکی از طراحان استودیو وارنر برادرز گیمز گفته بود که استودیو در حال کار روی چند پروژه بزرگ بوده که در خصوص دنیای DC Comic است که یکی از آنها بسیار بزرگ و جهان آزاد خواهد بود. از طرف دیگر سازندگان بازی Batman: Arkham Knight یعنی استودیو Rocksteady در حال کار روی یک پروژه‌ی دیگری بوده که هنوز چیزی از آن معرفی نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا