#مهسا_امینی

کریستوف بک رسما آهنگساز سریال WandaVision اعلام شد

آهنگساز Frozen و Ant-Man برای ساخت آهنگ‌های این سریال انتخاب شد

آهنگساز سریال WandaVision

کریستوف بک که آهنگ فیلم‌های Ant-Man و Ant-Man and the Wasp را برای مارول ساخته بود، رسما به عنوان آهنگساز سریال WandaVision انتخاب شد.

طرفداران دنیای سینمای مارول، شدیدا منتظر پخش سریال WandaVision هستند. این سریال قرار است در خصوص دو نفر از محبوب‌ترین قهرمانان مارول به نام‌های اسکارلت ویچ و ویژن باشد و طبق گفته‌ی الیزابت اولسن که در نقش واندا ماکسیموف در این فیلم ایفای نقش می‌کند، در این مجموعه با جنبه‌های مختلف شخصیت اسکارلت ویچ آشنا شویم تا بفهمیم که چرا این لقب را به او داده‌اند؛ زیرا در قسمت‌های قبلی فیلم‌های مارول او بیشتر با نام واندا ماکسیموف شناخته می‌شد و نامی از اسم مستعار این کاراکتر یعنی اسکارلت ویچ نبود.

کریستوف بک که آهنگ‌های فیلم‌های Ant-Man و Ant-Man and the Wasp را برای Marvel Studios تولید کرده، به عنوان آهنگساز سریال WandaVision انتخاب شد. کریستوف بک از سال ۱۹۹۶ در این عرصه حضور دارد و در کارنامه‌ی خود آهنگ‌های عناوینی چون Muppets ،The 12th Man ،Edge of Tomorrow و Frozen را تولید کرده است. همچنین در سال ۲۰۲۰ آهنگ‌های فیلم‌هایی چون Like a Boss و Free Guy را خواهد ساخت.

وقایع این سریال بعد از Avengers: Endgame و موازی با فیلم ۲۰۲۱ دنیای سینمایی مارول یعنی Doctor Strange in the Multiverse of Madness اتفاق خواهد افتاد. Jac Schaeffer که وظیفه‌ی نویسندگی و تهیه‌کنندگی این سریال را برعهده دارد برای خلق داستان آن، هشت نویسنده را استخدام کرد.

اولین قسمت از سریال WandaVision در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۲۰ برای شبکه‌ی استریم دیزنی پلاس منتشر می‌شود. قسمت اول این سریال را Matt Shakman کارگردانی خواهد کرد. از دیگر سریال‌های استودیوی مارول می‌توان به The Falcon and the Winter Soldier، Loki و انیمیشن سریالی What If اشاره کرد. همچنین سریال‌های Hawkeye، Moon Knight، Ms. Marvel و She-Hulk هم در دستور ساخت قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا