تصاویر جدید The Walking Dead: World Beyond با محوریت شخصیت‌های مهم منتشر شد

کمتر از یک ماه تا آغاز پخش باقی مانده است

تصاویر جدید The Walking Dead: World Beyond

اکانت رسمی فرنچایز واکینگ دد در توییتر ساعاتی قبل تصاویر جدید The Walking Dead: World Beyond را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به ۱۱ عدد می‌رسد.

شبکه‌ی AMC و شرکت اسکای‌باند اینترتینمنت در جریان رویداد San Diego Comic-Con 2018 از دومین اسپین‌آف واکینگ دد تحت عنوان The Walking Dead: World Beyond رونمایی کردند. این سریال قرار بود با فاصله‌ی کوتاهی از قسمت پایانی فصل دهم The Walking Dead روی آنتن برود اما این قسمت به دلیل اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی در موعد مقرر آماده نشد. از همین رو، مدیران تصمیم گرفتند پخش قسمت آخر فصل دهم و همچنین اولین قسمت The Walking Dead: World Beyond را تا اطلاع ثانوی به تعویق بیاندازند. در ضمن، آماده نشدن قسمت پایانی فصل دهم حتی فصل ششم Fear the Walking Dead را هم تحت تاثیر قرار داد؛ زیرا قرار بود یک هفته بعد پخش شود.

در شرایطی که کمتر از یک ماه تا آغاز پخش مانده، اکانت رسمی فرنچایز واکینگ دد در توییتر تصاویر جدید The Walking Dead: World Beyond را منتشر کرد که تعدادشان به ۱۱ عدد می‌رسد. این عکس‌ها، شخصیت‌های کلیدی سریال از جمله هوپ، آیریس، التون، سیلاس، الیزابت، فلیکس، هاک و الیزابت را نشان داده و غیر از این، نکته‌ی خاصی را شامل نمی‌شوند. در ادامه می‌توانید تصاویر مورد بحث را مشاهده کنید:

داستان The Walking Dead: World Beyond ده سال پس از شیوع جهانی بیماری و تبدیل مردم به زامبی روایت می‌شود. گروهی از شخصیت‌های نوجوان که تمام سال‌های زندگی خود را در کمپ گذرانده‌اند، در پی ربوده شدن پدر یکی از شخصیت‌های اصلی توسط سازمان CRM تصمیم می‌گیرند منطقه‌ی امن را ترک کرده و یک ماجراجویی بسیار خطرناک را آغاز کنند. طبق وعده‌ی شبکه‌ی AMC، دومین اسپین‌آف واکینگ دد قصد دارد نحوه‌ی تغییر کردن شخصیت‌های نوجوان در یک دنیای آخرالزمانی را به تصویر بکشد؛ تغییراتی همیشگی که برخی از آن‌ها را به انسان‌هایی شریف و برخی دیگر را هم به انسان‌هایی شرور تبدیل می‌کند.

اسکات ام. گیمپل (Scott M. Gimple) از سوی شبکه‌ی AMC و شرکت اسکای‌باند اینترتینمنت به عنوان شورانر روی روند ساخت The Walking Dead: World Beyond نظارت دارد. او با فرنچایز واکینگ دد غریبه نیست و سال‌ها قبل به عنوان نویسنده و تهیه‌کننده روی The Walking Dead کار کرده بود. از دیگر دست‌اندرکاران World Beyond هم می‌توان رابرت کرکمن (Robert Kirkman) را نام برد. او خالق فرنچایز و نویسنده‌ی اصلی کمیک بوک‌ها است. لیست بازیگران هم ترکیبی از نام‌های آشنا و جدید بوده که برای مثال می‌توان به الکسا منصور (Alexa Mansour)، الیا رویال (Aliyah Royale) و جولیا اورموند (Julia Ormond) اشاره کرد.

قسمت پایانی فصل دهم The Walking Dead در تاریخ ۱۳ مهر (مصادف با چهار اکتبر) مهر روی آنتن رفته و مدت کوتاهی بعد هم نوبت به اولین قسمت The Walking Dead: World Beyond می‌رسد. شبکه‌ی AMC امیدوار است با اتخاذ چنین تصمیمی بتواند بخش عمده‌ی مخاطبان سریال اصلی را به سمت دومین اسپین‌آف سوق دهد اما بعید به نظر می‌رسد موفق باشد؛ زیرا بازخوردها به World Beyond تا به اینجای کار چندان مثبت نبوده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا