#مهسا_امینی

تصاویر جدید فصل یازدهم The Walking Dead با محوریت شخصیت‌های مهم منتشر شد

تعداد تصاویر به رقم ۸ می‌رسد

تصاویر جدید فصل یازدهم The Walking Dead

شبکه آمریکایی AMC چندی پیش نه تنها تصاویر جدید فصل یازدهم The Walking Dead را منتشر کرد، بلکه توضیحاتی را درباره آن‌ها ارائه داد.

سریال Walking Dead پس از شیوع یک ویروس مرگبار و تبدیل بخش عمده جمعیت انسان‌ها به زامبی جریان دارد. شخصیت‌های اصلی گروهی از بازماندگان هستند که طی فصل‌های پیشین به مکان‌های مختلف رفته و بارها سعی کردند یک مقر برای خود ساخته و برای گسترش آن تلاش کنند. هر چند، بازماندگان هر بار مقابل چالش‌های بسیار سختی قرار گرفته و نهایتا مجبور شدند مکان مورد نظر را ترک کنند تا شاید بتوانند در نقطه دیگری از کشور به خواسته خود برسند.

الکساندریا، یکی از مهم‌ترین لوکیشن‌ها در واکینگ دد به شمار می‌رود. این منطقه محصور نخستین بار در فصل پنجم معرفی شد و طی فصل‌های پیشین به اصلی‌ترین مقر بازماندگان تبدیل شده است. البته در انتهای فصل دهم مورد حمله سختی قرار گرفت و صدمات قابل‌توجهی را متحمل شد. شخصیت‌های اصلی که بنا به دلایلی نمی‌خواهند الکساندریا را ترک کنند، باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا بتوانند آن را بازسازی کرده و از همه مهم‌تر، راه حلی برای کمبود غذا بیابند؛ چالشی که هر روز بزرگتر از قبل می‌شود. به این مورد باید کامن ولث را افزود که تعدادی از بازماندگان را اسیر کرده است.

AMC چندی پیش تصاویر جدید فصل یازدهم The Walking Dead که هر کدامش به یکی از شخصیت‌های مهم داستان اختصاص دارد. نکته جالب اینجا است که شبکه آمریکایی برای کدام از شخصیت‌ها توضیحاتی را ارائه شده که شامل اشاره به نقاط ضعف و قوتشان می‌شود. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده و مطالعه کنید:

دریل: او علاقه چندانی به صحبت ندارد اما منظورش را صریحا بیان می‌کند. دیل، فردی خستگی ناپذیر بوده و به خوبی می‌تواند برنامه‌ریزی کند. اختلاف او با کارول پلتیر یکی از مواردی است که باید حل شود اما در حال حاضر غذا و دیگر منابع اهمیت بیشتری دارند.

کارول: او نسبت به اولویت‌بندی‌هایش ثا‌بت قدم بوده و می‌خواهد الکساندریا را بازسازی کند تا بدین ترتیب ساکنانش از حفاظت و غذا برخوردار باشند. در حالی که تمرکزش را روی الکساندریا قرار داده، بخشی از تمرکزش را به اختلاف خود با دریل اختصاص داده است. او همچنین حاضر است برای محافظت از خودش، خانواده و جامعه‌اش دست به هر کاری بزند.

بوجین: تمایل زیادی به پذیرش ریسک دارد و بار سنگینی از گناه را با خود به دوش می‌کشد. او نسبت به طبعات تمامی تصمیماتی که اتخاذ کرده یا خواهد کرد آگاهی دارد.

ازیکیل: او یک کارگر باغ وحش بود که به یک پادشاه تبدیل شد. ازیکیل به سرطان مبتلا است اما خوش‌بینی عجیبی دارد. او همیشه به اطرافیانش کمک کرده تا بتوانند زندگی بهتری داشته باشند.

جری: فرد هوشیاری نسبت به خطرهای احتمالی است. اعتماد به نفس زیاد و مهارت بالا در رهبری ویژگی‌های غیرقابل‌انکارش هستند.

یومیکو: نقطه قوت اصلی یومیکو، خردمندی‌اش است. البته او تحمل بالایی در برابر بازجویی ندارد.

جودیث: او پس از آخرالزمان به دنیا آمد و بسیار قوی‌تر از هم سن و سالهایش است.

پرنسس: مهم نیست چه شرایطی حاکم است، او همیشه اعتقاد دارد بهترین اتفاق‌ها رخ می‌دهد. اگرچه ممکن است سر به هوا به نظر برسد، مهارت‌هایش در زمینه همکاری تیمی در دنیای پساآخرالرزمانی بسیار به کار می‌آیند. اگر به ندای درونی‌اش گو دهد، ممکن است به غرایزش پی برده و مشاهداتش احتمالا راه حلی برای بیشتر مشکلات خواهد بود.

در انتها، لازم به ذکر است نخستین قسمت فصل یازدهم در تاریخ ۳۱ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ آگوست) روی آنتن خواهد رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا