استودیو Vizor Games از بازی جدید خود با نام Blood of Heroes رونمایی کرد!

تجربه مبارزات آنلاین با چاشنی Dark Souls

استودیو Vizor Games از بازی جدید خود با نام Blood of Heroes رونمایی کرد! نیما خدارحمی ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی جدید Vizor Games با نام Blood of Heroes

شاید جنگ در زمین‌های تاریخی یکی از لذت بخش‌ترین بخش‌های بازی‌های ویدیویی باشد و تلفیق جنگ تن به تن آنلاین با چاشنی سری بازی Dark Souls می‌تواند این لذت را چندین برابر کند.

استودیو Vizor Games از بازی جدید آنلاین چندنفره خود بانام Blood of Heroes رونمایی کرد. این بازی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و البته رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. دیمیتری ورنوف (Dmitry Voronov) طی آخرین مصاحبه خود به الهام گیری از بازی Dark Souls اشاره داشت تا تجربه یک بازی آنلاین چندنفره فراموش‌نشدنی را در اختیار کاربران قرار دهد. ورنوف در این باره گفت:

ما می‌خواستیم بازی را که همیشه می‌خواستیم عاشقانه تجربه کنیم را بسازیم. دنیایی بی‌رحم، دنیایی که آدرنالین در بدن‌مان ترشح کند و از بازی Dark Souls الهام گرفته شده باشد. بازی که بخش آنلاین چندنفره‌اش فراموش نشدنی باشد و هیچ ترس و رحمی در مبارزات و میان جنگجوها وجود نداشته باشد. در بازی Blood of Heroes درست مانند تاریخ، قهرمانان تنها شوالیه‌هایی با زره‌های پر زرق‌وبرق برای هدفی مثبت نیستند. آن‌ها می‌توانند بی‌رحم، آب زیرکاه، انتقام جو و یا برعکس پشتیبان و محافظ شما باشند. هویت واقعی آن‌ها به‌دست جنگ و مبارزه مشخص شده است. ما سعی داشتیم به آن‌ها شخصیت دهیم، پس بازیکن می‌تواند شخصیتی را وارد بازی کند که احساس نزدیکی بیشتری با او می‌کند.

بازی Blood of Heroes بزرگ‌ترین جنگجوها را در مرزهای زمین در جنگی چندنفره دربرابر یکدیگر قرار می‌دهد. دنیای قرون وسطی در کشورهای شمال اروپا، جنگجوهای نترس را برای رسیدن به شکوه به‌همراه انبوهی از روش‌های متفاوت جنگندگی، سلاح‌های کشنده و حرکات مرگبار تا سرحد مرگ می‌برد. بازیکنان می‌تواند به‌کمک ۶ جنگجو در حالت‌های تک به تک و چندنفره در حالت Closed Beta با یکدیگر مبارزه کنند. مهارت جنگ آوری خود را در زمینی که هنر، هنر چرخاندن شمشیر است بهبود بخشید و دربرابر دفاع‌ها پیروز شوید. بازیکنان باید بازی کردن با کاراکترها را یاد گرفته، پرتاب سریع دارت‌ها نیروهای سبک‌تر یا ضربات سنگین نیروهای سنگین را در بازی خود بسنجید و مهارت کاراکتر خود را یاد بگیرید.

در ادامه می‌توانید تریلر حالت Closed Beta بازی Blood of Heroes مشاهده کنید.

اینگونه که به‌نظر می‌رسد باید منتظر رقیبی جدید برای بازی‌های For Honor و Chivalry 2 باشیم تا بازار بازی‌های جنگ‌های قرون وسط داغ‌تر از پیش شود. شما فکر می‌کنید این بازی تاچه حد موفق بوده و می‌تواند خود را در دل بازیکنان جا دهد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا