#مهسا_امینی

وین دیزل خواهان پیوستن جودی دنچ به مجموعه‌ فیلم‌های سریع و خشن است

رویاپردازی‌های آقای تهیه‌کننده تمامی ندارد

جودی دنچ

وین دیزل، بازیگر و تهیه‌کننده‌ی سریع و خشن، در مصاحبه‌ی اخیر خود نسبت به اضافه شدن جودی دنچ به تیم بازیگری این فرنچایز محبوب ابراز تمایل کرد.

با گسترش دنیای سریع و خشن و افزایش تعداد شخصیت‌های آن طی سال‌های گذشته، بازیگران شناخته شده‌ی بسیاری به این فرنچایز اضافه شدند. برای مثال می‌توان به دواین جانسون (Dwayne Johnson)، جیسون استاتهام (Jason Statham)، کرت راسل (Kurt Russell) و شارلیز ترون (Charlize Theron) اشاره کرد. این چهار بازیگر به‌ترتیب نقش لوک هابز، دکارد شاو، مستر نوبادی و سایفر را ایفا می‌کنند. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، روند اضافه شدن بازیگران شناخته شده متوقف نشده است و وین دیزل (Vin Diesel)، بازیگر و تهیه‌‌کننده‌ی سریع و خشن، می‌خواهد اشخاص بیشتری را به این فرنچایز اکشن اضافه کند.

کانال یوتیوب MTV International به مناسبت انتشار اولین تریلر فیلم Fast & Furious 9 مصاحبه‌ای را با بازیگران این فیلم مورد انتظار ترتیب داد. خبرنگار در بخشی از این مصاحبه از بازیگران پرسید دوست دارند چه کسی به فرنچایز سریع و خشن اضافه شود. در ابتدا وین دیزل پاسخ داد که جودی دنج (Judi Dench) گزینه‌ی عالی خواهد بود. دنچ تاکنون هفت بار نامزد دریافت جایزه‌ی اسکار شده و در این میان توانست یکبار این جایزه را از آن خود کند. او همچنین در سال ۱۹۹۸ نشان سلطنتی را از سوی الیزابت دوم، ملکه‌ی بریتانیا دریافت کرد. از مشهورترین نقش‌های این بازیگر انگلیسی می‌توان به اِم در سری فیلم‌های جیمز باند اشاره کرد. فیلم سینمایی Skyfall محصول سال ۲۰۱۲، آخرین حضور او در این نقش بود.

کریستوفر بریجز (Christopher Bridges) و ناتالی امانوئل (Nathalie Emmanuel) نظر متفاوتی نسبت به وین دیزل داشته و فکر می‌کنند اضافه شدن دنزل واشنگتن (Denzel Washington) به سریع و خشن اتفاق بسیار جالبی خواهد بود. واشنگتن با ایفای نقش شخصیت‌های واقعی در آثار بیوگرافی، به شهرت بسیاری در میان سینمادوستان دست یافت. در این میان، میشل رودریگز (Michelle Rodriguez) هم مت دیمون (Matt Damon) را پیشنهاد داد. دیمون برای ایفای نقش جیسون بورن در سری فیلم‌هایی به همین نام شناخته می‌شود. جوردانا بروستر (Jordana Brewster) هم به این سوال پاسخ داد. او دوست دارد ماریون کوتیار (Marion Cotillard) دیگر بازیگر شناخته شده‌ای باشد که در فرنچایز سریع و خشن حضور می‌یابد.

جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های سریع و خشن، Fast & Furious 9 یا F9 نام دارد. دومینیک تورتو به همراه لتی و برایان زندگی آرامی را در یک مزرعه آغاز کرده‌اند اما طولانی نمی‌کشد که تهدید جدید از راه رسیده و این آرامش را از بین می‌برد. اعضای گروه این بار باید با یکی از ماهرترین قاتلان و رانندگان جهان مقابله کنند که از قضا برادر دومینیک است. اینکه دقیقا چه اتفاقی بین این دو افتاده مشخص نیست اما در بخشی از تریلر گفته می‌شود که جیکوب همیشه می‌خواست سریع‌تر، باهوش‌تر و قوی‌تر از دومینیک باشد اما ظاهرا موفق نبوده؛ موضوعی که احتمالا باعث ایجاد نفرت و کینه در وجود او شده است. سایفر هم قصد دارد با سوء استفاده از این حس، بار دیگر برای اعضای گروه دردسر ایجاد کند. در ضمن، نقش جیکوب را جان سینا (John Cena) بر عهده دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا