بازی Fast & Furious Crossroads با هنرنمایی وین دیزل و میشل رودریگرز رونمایی شد

بازی دارای صحنه‌های اکشن زیادی خواهد بود

در جریان The Game Awards 2019 مشخص شد که وین دیزل و میشل رودریگرز ستاره‌های بازی Fast & Furious Crossroads خواهند بود.

روز گذشته، در طی مراسم The Game Awards 2019 که معمولا بین اهالی گیم به مراسم اسکار بازی‌های ویدیویی هم مشهور است، از بازی جدید مجموعه سریع و خشن رونمایی شد. در طی تریلر پخش شده در The Game Awards 2019 مشخص شد که وین دیزل و میشل رودریگرز ستاره‌های بازی Fast & Furious Crossroads خواهند بود. علاوه بر این دو، ترسی گیبسون هم در بازی حضور خواهد داشت.

بازی Fast & Furious Crossroads ​یک اثر در سبک ریسینگ است که مثل فیلم‌های این مجموعه شامل صحنه‌های اکشن و مهیج زیادی می‌شود. همچنین در بازی می‌توانیم شاهد مسابقات غیرقانونی زیادی بین ماشین‌ها باشیم.

هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده است اما آنطور که سازنده‌ها اعلام کردند بازیکنان باید به نقاط مختلف سفر کنند و در نبردهای زیادی با ماشین‌های دیگر قرار گیرند. در بازی علاوه بر لازمه‌ای مثل سرعت زیاد، باید در درگیری‌های مختلفی با ماشین‌های دیگر شرکت کنید تا بتوانید رقبای خود را از میان بردارید.

با این تفاسیر که گفتیم، به نظر می‌رسد بازی Fast & Furious Crossroads​​ مثل فیلم‌های مجموعه سریع و خشن دارای سناریوهای اکشن و مهیج زیادی باشد که بازیکنان را به وجد می‌آورد.

بازی Fast & Furious Crossroads​ توسط استودیو Slightly Mad Studios​ در دست توسعه قرار دارد و به دست شرکت باندای نامکو در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. هنوز هیچ‌گونه نمایشی از گیم‌پلی بازی منتشر نشده است و برای اطلاعات بیشتر از جزئیات بازی باید منتظر باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا