اولین تریلر Batman: The Long Halloween Part Two شخصیت‌های منفی را نشان می‌دهد

از وکیلی درستکار تا شروری انتقامجو

اولین تریلر Batman: The Long Halloween Part Two شخصیت‌های منفی را نشان می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی)

بخش رسانه خانگی وارنر با همکاری وب سایت IGN اولین تریلر Batman: The Long Halloween Part Two را در دسترس علاقه‌مندان قرار داد.

بتمن طی دهه‌های اخیر کمیک بوک‌های زیادی دریافت کرد که تعدادی از آن‌ها موفق شدند به نامی ماندگار در میان کارشناسان و طرفداران تبدیل شوند. یکی از آن‌ها، Batman: The Long Halloween است. این کمیک بوک اثر جف لوب (Jeph Loeb) و تیم سیل (Tim Sale) بوده، از ۱۳ قسمت تشکیل شده و بین سال‌های ۱۹۹۶ الی ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. محصول دی‌سی کامیکس به واسطه داستان جذاب و طراحی‌های خاص تحسین منتقدان را برانگیخت. کمیک بوک مزبور همچنین یکی از منابع اقتباس کریستوفر نولان (Christopher Nolan) برای ساخت The Dark Knight بوده است. از شباهت‌ها می‌توان به تمرکز روی قوس شخصیتی هاروی دنت اشاره کرد.

بخش انیمیشن وارنر و دی‌سی اینترتینمنت در DC FanDome سال گذشته میلادی به صورت رسمی اعلام کردند اقتباس انیمیشنی و سینمایی Batman: The Long Halloween را در قالب دو فیلم ساخته و در رسانه خانگی منتشر خواهند کرد. در ابتدا گمان می‌شد انیمیشن‌ها در سال ۲۰۲۲ عرضه شوند اما وارنر اعلام کرد هر دویشان در سال جاری از راه می‌رسند. The Long Halloween به DC Universe Animated Original Movies تعلق دارد. فلش در انتهای Justice League Dark: Apokolips War به گذشته رفت و تاریخ را بازنویسی کرد تا ابرقهرمانان مرده را به زندگی بازگرداند. بدین ترتیب، دوره جدیدی آغاز شده و فرصت برای روایت داستان‌های تازه به وجود آمده است. وارنر در ژانویه Batman: Soul of the Dragon را منتشر کرد و سپس Justice Society: World War II را در آوریل به بازار فرستاد. این استودیو حالا هم خود را برای The Long Halloween آماده می‌کند.

بخش رسانه خانگی وارنر با همکاری وب سایت IGN اولین تریلر Batman: The Long Halloween Part Two را در وبسایت یوتیوب به اشتراک گذاشت. داستان در شرایطی روایت می‌شود که روزهای زیادی از آغاز فعالیت‌های بتمن نگذشته و او تجربه چندانی ندارد. با این حال، مجبور است با همکاری هاروی دنت و جیمز گوردون به درگیری‌های مخرب خانواده‌های خلافکاری فالکونی و مارونی پایان دهد؛ در غیر این صورت اتفاقات ناگواری رخ می‌دهد. بروس وین همچنین باید یک قاتل سریالی را بیاید که روزهای تعطیل را برای گرفتن جان قربانیان خود انتخاب می‌کند. به همین دلیل هالیدی (Holiday – به معنی روز تعطیل) نام گرفته است.

اولین تریلر Batman: The Long Halloween Part Two تمرکز ویژه‌ای روی هاروی دنت دارد. او در ابتدای داستان می‌خواهد به واسطه همکاری با بتمن و جیمز گوردون به مشکلات گاتهام پایان دهد اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفته و به دو چهره تبدیل می‌شود. او در ادامه نه تنها انتقامش را از همکاران فاسد خود می‌گیرد، بلکه مقابل بتمن می‌ایستد. ویدیو همچنین دیگر شخصیت‌های شرور داستان را به تصویر می‌کشد که در تریلرهای Batman: The Long Halloween Part One خبری از آن‌ها نبود؛ برای مثال می‌توان به پویزن آیوی اشاره کرد.

تاریخ انتشار Batman: The Long Halloween Part Two مشخص نیست اما قسمت اول در تاریخ یک تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ ژوئن) عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا