1%
  • 0/10

تاریخ پخش سریال Vikings: Valhalla مشخص شد

Vikings: Valhalla به زودی در نتفلیکس

تاریخ پخش سریال Vikings: Valhalla مشخص شد ۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۰ کپی لینک
تاریخ پخش سریال Vikings Valhalla مشخص شد

نتفلیکس سرانجام تاریخ پخش سریال Vikings: Valhalla را منتشر کرد. سریال Vikings: Valhalla اسپین‌آف سریال محبوب و تاریخی Vikings بوده و داستان آن صد سال پس از اتفاقات قسمت آخر سریال Vikings و در اوایل قرن یازدهم اتفاق می‌افتد. ساخت این اسپین‌اف در سال ۲۰۱۹ پیش از انتشار فصل آخر سریال تحسین شده وایکینگ‌ها توسط نتفلیکس تایید شد و اکنون به نظر می‌رسد زمان تماشای این اثر نزدیک است. 

این اسپین‌آف داستان وایکینگ افسانه‌ای لیف اریکسون (Leif Eriksson) را دنبال کرده و سه شنبه گذشته هنگامی که استودیو نتفلیکس تاریخ انتشار برخی از آثار مورد انتظار خود را اعلام می‌کرد، ضمن انتشار چند تصویر جدید از این مجموعه، تاریخ انتشار آن را نیز مشخص کرد. 

سریال Vikings: Valhalla داستان تعدادی از بزرگ‌ترین وایکینگ‌های تاریخ را روایت می‌کند و زندگی قهرمانانه آن‌ها را به تصویر می‌کشد. یکی از این افراد لیف اریکسون با بازی سم کورلت (Sam Corlett) است که به گفته برخی افراد او پیش از کریستف کلمب قاره آمریکا را کشف کرده است. 

جدیدترین تصاویر منتشر شده از سریال Vikings: Valhalla

طبق اعلام استودیو نتفلیکس سریال Vikings: Valhalla در تاریخ ۲۵ ماه فوریه سال ۲۰۲۲ از این شبکه پخش خواهد شد. 

دو وایکینگ جنگجو دیگر به نام‌های ویلیام فاتح (William the Conqueror) و خواهر لیف فریدیس اریکسدوتر (Freydis Eriksdotter) نیز در این مجموعه در ماجراهایی که برای لیف پپیش می‌آید او را همراهی می‌کنند. 

این سه نفر با آغاز تنش‌های بین وایکینگ‌ها و خانواده سلطنتی انگلیسی و درگیری وایکینگ‌ها بر سر اعتقادات متضاد مسیحی و بت پرستی، سفری حماسی را آغاز می کنند. این سفر آن‌ها را از اقیانوس‌ها و میدان‌های نبرد، از کاتگات تا انگلستان و فراتر از آن، در حالی که برای بقا و شکوه می‌جنگند، خواهد برد. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments